Szybsze bicie serc czyli pierwsza randka

Kiedy chcemy kogoś bliżej poznać zapraszamy go na miłe spotkanie. Panowie najczęściej zapraszają kobiety na randki, proponując kolację przy świecach albo zwyczajnie spotkanie przy kawie i ciastku. Randki są swojego rodzaju spotkaniem na którym możemy poznać kogoś bliżej a także być może rozpocząć nowy związek. Pierwsze randki są tymi najlepszymi, ponieważ są takie najbardziej intesywne, zawsze czeka się na tą drugą osobę ze ściśniętym gardłem, z bijącym sercem.Pierwsze pocałunki, pierwszy raz usłyszane „kocham Cię”, mocniejsze bicie serc. Randki przeważnie kojarzą się bardzo miło. Bywają też randki mniej udane. Zwyczajnie czasem niezgodność charakterów, przemawia za tym, że randka nie udaje się i czujemy po niej tylko niesmak i uczucie straconego czasu. Nie można jednak się załamywać i ustępować w poszukiwaniach. Nasz wymarzony książę czy wyśniona księżniczka jest gdzieś i na nas czeka. My musimy jej tylko ułatwić drogę do nas abyśmy oboje mogli się odnaleźć. Nie można bać się randek i z góry spisywać je na straty, trzeba próbować cały czas.

www.urodelka.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here