Komputery powinno się szanować, ponieważ jest to urządzenie bardzo mocne. Szkoda, że dzisiejsze społeczeństwo tego nie docenia. Mianowicie potrafi pić, jeść i robić różne rzeczy przy pracy. Chociaż, czy szukanie rozrywek to rzeczywiście jest praca. Powinno się docenić co przyniosły te czasy, przecież jest to wielki krok do przodu, ogromny postęp i rozwój. Rzecz jasna należy uważać, bo przecież na przykład granie na komputerze może po prostu stać się nałogiem. Dokładnie, przecież już nie jedna osoba znalazła się na samym dnie przez nadmierne korzystanie z tego sprzętu. To nie jest informatyka, czyli ciągłe poznawanie szczegółów obsługi a zwyczajna rozrywka, oczywiście na początku. Rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę na dzieci, one nie pamiętają czasów, owszem ubogich jednak bez wątpienia bardziej bezpiecznych. Lepiej zwracać uwagę od najwcześniejszych lat, a nie pozwalać na kilkugodzinne przesiadywanie przed monitorem. Lepiej jak najszybciej się przedstawić ograniczenia, żeby była świadomość.

exposs.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here