Warszawa

Pracuję w firmie zajmującej się modelingiem i modelami, tak naprawdę to słowo pracuję, jest tu wielce przesadzone, ponieważ dopiero mnie przyjęli pod swoje skrzydła i za niedługo będę musiała się wykazać bo mam angaż do pierwszego pokazu w Warszawie u znanej wśród znanych osób projektantki.
Pochodzę z małej miejscowości, która tak naprawdę jest wsią, każdy każdego zna i wie dokładnie co robi w ciągu dnia. Wiem okropna wizja, ale takie uroki mieszkania na wsi i taką cenę trzeba zapłacić za spokój od miejskiego zgiełku.
Jak już wspomniałam mam angaż na pokaz w Warszawie, jestem bardzo podniecona, i w takim samym stopniu przerażona, bo boje się jak wypadnę, a zależy mi na tym aby wszystko było dobrze, ze względu na moją karierę i agencję, której nie chcę przynieść wstydu.
Wyjazd zaplanowany jest na przyszły tydzień, mamy tam pojechać w piątek, a pokaz ma się odbyć w sobotę, powrót jest przewidziany na poniedziałek, tak więc cała niedziela zostaje wolna. Moja agentka powiedziała, że mogę se swoim czasem wolnym zrobić co mi się tylko podoba, mogę przespać cały dzień, lub oglądnąć stolicę, wybór zależy ode mnie, ja mam tylko się rano w poniedziałek zgłosić w recepcji.
Oczywiście ani myślę przespać całą niedzielę. Nie wiadomo, kiedy nadarzy się jeszcze taka okazja wyjazdu, tylko co warto zwiedzić w warszawie, podejrzewam, że jest tego całe mnóstwo, a ja mam tylko jeden dzień, więc muszę wybrać tylko parę rzeczy i to tych najbardziej istotnych.
Mam jeszcze tydzień, więc mam czas, aby nad tym jeszcze pomyśleć.

www.nagrodobiorcy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here