Wiele osób, które kochają modę i uwielbiają śledzić modowe nowinki, popada dosłownie w opętanie i stara się ubierać dokładnie tak, jak gwiazdy i modele, którzy znajdują się na pierwszych stronach czasopism. Ślepo kopiują więc ich zestawienia stylistyczne i starają się kupować ubrania dokładnie takich marek, jak te, które pojawiają się w czasopismach modowych. Nie ma to większego sensu, ponieważ ślepe podążanie za modą nie niesie za sobą nic innowacyjnego i unikatowego. Najlepiej jest jednak postawić na własny instynkt i wybierać to, co podoba nam się najbardziej. Własne połączenia możemy mnożyć i nie musimy zastanawiać się nad tym, czy tak właśnie dane rzeczy łączyli by projektanci. Najważniejszy jest bowiem własny styl i to, co nam się podoba. Dzięki temu w ubraniach czujemy się najlepiej i możemy w nich wyglądać naturalnie. Liczą się przede wszystkim dodatki, takie jak obuwie, paski, torebki, okulary, czy też zegarki i biżuteria. To one nadają ubraniom niepowtarzalny, własny charakter.

brzusiomamy.pl

[Głosów:1    Średnia:2/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCeny za odzież
Następny artykułZdrowe oleje roślinne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here