Kapsułowe ubrania casualowe

Coraz więcej pań decyduje się na stworzenie letniej kapsułowej garderoby, która świetnie sprawdza się w wakacje. Nadszedł idealny czas, by przejrzeć swoją garderobę i poważnie ją odświeżyć – podpowiadamy, co powinno się w niej znaleźć.

Kapsułowa garderoba na lato obejmuje wiele różnych elementów – m.in. jeansy klasyczne, oryginalne spodnie z dziurami, eleganckie cygaretki, kilka par butów, lniane koszule czy camelową marynarkę. Królują w niej stonowane, pastelowe barwy, naturalne, lekkie i przewiewne tkaniny oraz uniwersalne fasony i delikatne ozdoby. Takie elementy sprawiają, że łatwo przygotujesz z nich stylizację na niemal każdą okazję – wszystko zależy od ich udanego połączenia.

Spodnie jeansowe – klasyka i podstawa

Podstawą wielu stylizacji są klasyczne jeansy damskie. Najpopularniejsze są błękitne albo granatowe, ale warto mieć w szafie także czarne i beżowe albo w odcieniu pastelowego różu. Wybór fasonów jest ogromny i każda kobieta znajdzie odpowiedni model dla siebie, który podkreśli atuty jej sylwetki, a ukryje mankamenty.

Dobrym pomysłem jest też posiadanie dość ekstrawaganckiej pary spodni, która będzie świetna do stylizacji z pazurem, na koncert czy spotkanie z przyjaciółmi – w tej roli sprawdzą się idealnie jeansy z dziurami!

Lniana koszula

Idealna koszula na lato to koszula lniana – lekka i przewiewna. Może być biała lub błękitna, bo te odcienie pasują do większości rzeczy. Sięgnij po model oversizowy, gdyż taką bluzkę wpuścisz w spodnie – koniecznie dobierz też ozdoby pasek! Sprawdź przed zakupem jej skład. Len czy bawełna to tkaniny naturalne i zapewnią komfort nawet podczas upału.

Białe trampki lub lekkie sneakersy

Latem trampki królują – możesz je nosić do każdej stylizacji. Idealne będą do nich spodnie z dziurami i biały topik, ale też czarny t-shirt oraz damski garnitur. Dodadzą casualowego, niemal sportowego charakteru i nonszalancji. Pasują nawet do sukienek czy spódniczek mini lub midi. Warto mieć też ażurowe botki i skórzane sandałki oraz wygodne espadryle, ale białe tramspki to must have!

Mała czarna, ale może w innym kolorze?

Nie zawsze jednak jeansy – z dziurami czy nawet klasyczne – będą dobrym wyborem. Lato to również czas, kiedy nosimy sukienki! Wiele pań nie może doczekać się, by sięgnąć po swoją kolekcję. Sukienką na każdą okazję jest m.in. mała czarna. Jeśli dopasujesz do niej odpowiednie dodatki, sprawdzi się nawet latem. Warto jednak wybrać coś o podobnym fasonie, ale jednak w innym kolorze – latem modne są beże i pastele oraz sukienki w kwiaty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here