Wesele… co jeszcze

Planując wesele trzeba pomyśleć o wszystkim. Można oczywiście zatrudnić odpowiednią ku temu osobę, ale jeśli nie posiada się tyle funduszy, warto siąść dwa a nawet trzy lata wcześniej i przemyśleć wszystko dokładnie. Wybór sali i rezerwacja terminu powinna być pierwszą decyzją jaką podejmiecie. Chyba, że macie na oku rozchwytywaną orkiestrę, wtedy trzeba zacząć właśnie od niej. Kolejnym elementem jest dekoracja sali – kwiaty, konfetti, serpentyny, balony. Wszystkie te elementy muszą współtworzyć jedną całość. Przesyt nie jest najlepszy, ale niedosyt również. Należy postarać się wyważyć wszystkie te czynniki. Nie można również zapomnieć o podziękowaniach dla rodziców. Wesele to czas, kiedy jest to jeden z najważniejszych chwil w życiu ich dzieci. Istnieje również możliwość zamówienia pięknych atrakcji dla gości np. pękający balon z konfetti wewnątrz, fontanna czekolady, pokaz barmański czy niekonwencjonalne danie wjeżdżające na parkiet. Dobrym pomysłem jest również prezentacja multimedialna z waszymi zdjęciami, płonący bar czy karykaturzysta, który utrwali gości i Was w krzywym zwierciadle. Dzięki temu wesele stanie się niezapomniane.

www.niebonie.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRandki
Następny artykułWyjazdy i wycieczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here