Wesele – jedyny taki moment w życiu

Wesele jest czasem niesamowitej radości, to dzień z życia przeznaczony wyłącznie na radowanie się i cieszenie, na szaleńczą zabawę do białego rana. Wesele jest to również impreza, którą pamięta się do końca naszych dni, jest to bowiem jeden z tych dni poświęconych przede wszystkim parze młodej i ich miłości. Należy pamiętać więc o tym, aby wspominać je dobrze, bez wstydu w sercu i obawom, jak inni nas zapamiętali. Aby uniknąć gaf, najlepiej z wybrankiem lub wybranką naszego życia porozmawiać przed weselem o wszystkich scenariuszach, ustalić, iż nie będziecie za wiele pić, aby nie stracić głowy. Wesele więc, to czas poświęcony wyłącznie wam, ale z drugiej strony pamiętajcie, aby ten czas wykorzystać w sposób piękny, cudowny, niezapomniany, niesamowity, wspaniały, uprzejmy dobry, godny, szczęśliwy, pełen uśmiechów i pogody ducha, życzliwy, pełen miłości i radości. Przeżycie to ma być jedyne w swoim rodzaju, nie można nigdy o nim zapomnieć. Tak to już jest z imprezami, które wymagają tak wielu przygotowań.

www.longtimebeauty.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrezent niespodzianka
Następny artykułDla rodzinki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here