W Internecie obok bardzo ważnych informacji krąży bardzo wiele mitów przez co nam, użytkownikom, bardzo ciężko jest odróżnić co jest prawdą, a co mitem. O ile sami możemy sprawdzić czy ćwiczenia uspokajające rzeczywiście uspokajają i nie stracimy na tym pieniędzy (może ewentualnie trochę czasu) to na przykład ranking najlepszych odżywek do rzęs może już być nieco zakłamany. Aczkolwiek wcale nie musi tak być, ale bardzo łatwo producent takich odżywek może się zareklamować wygrywając taki ranking, a wcale niekoniecznie zasługując na pierwsze miejsce. Jednak odżywki do rzęs raczej nam nie zaszkodzą, bo jak mniemam nawet te gorsze są przecież pomocne i poprawiają wygląd naszych oczu, jednakże w sieci jest niezwykle wiele diet i programów odchudzających, których zastosowanie może nie doprowadzi nas do wizyty u gastrologa, ale może nie pomóc przez co nasza samoocena i wiara w siebie legnie w gruzach.
I tak wpisując w Google frazę „”dieta”” zobaczymy setki różnych pomysłów na śniadania, obiady i kolacje. Dowiemy się, że istnieje dieta roślinna, dieta mięsna i dieta zgodna z grupą krwi. Czy naprawdę działa ten rodzaj diety? Tego się nie dowiemy gdy nie wypróbujemy. Tutaj nie chcę podważyć wspaniałości różnych metod na odchudzanie, ale gdy rzeczywiście zebrał się nam nadmiar tłuszczu, którego chcemy się pozbyć to warto skonsultować się z dietetykiem, a jeśli już musimy szukać porad w Internecie to lepiej zastosować się do diet rekomendowanych przez specjalistów, a nie przez anonimową osobę, o której nie mamy pojęcia, piszącą na jakimś forum.

istaszow.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here