Bardzo dużo osób nie może zrozumieć, dlaczego codziennie puszczane są wiadomości o pogodzie. Wiele osób uważa je za bardzo nudne. Często też w ogóle się nie sprawdzają. To na pewno kiepska reklama dla danej stacji. Czasami jest też inna sytuacja. W końcu każdy kanał ma swojego prowadzącego. Wszak na rynku obecne są media prywatne i publiczne. Co ciekawe jednego dnia potrafimy usłyszeć … kilka różnych wariantów pogody. To dopiero sytuacja. Jak widać co najmniej kilka meteorologów się myli. Przez dla wielu osób wiadomości pogodowe mają naprawdę małe znaczenie. Sporo osób uważa bowiem, że co ma być, to będzie. Teoretycznie można oglądnąć zapowiedź na dany dzień, ale na pewno nie należy jej traktować jako pewnik. W związku z tym bardzo dużo osób podchodzi do wiadomości pogodowych z dużym dystansem i nie do końca wierzy we wszystkie zapowiedzi. Wydaje się, że właśnie takie podejście jest jak najbardziej racjonalne. Z reguły o wiele lepiej jest rano zobaczyć pogodę i samemu sobie ocenić. Trafność powinna być podobna, jak nie lepsza.

nawww.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here