Kochasz noszenie bluzek bez ramiączek i sukienki bez pleców. Masz dużo bezrękawników. Ale rzecz w tym, że rzadko kiedy możesz je nosić. Czemu? Cóż, trzeba poświęcić dużo czasu na pokrycie krost na ramionach i plecach. Och, to trądzik! Jest to takie paskudztwo i to psuje ogólny wygląd! Tak oczywiście, chcesz się go pozbyć. Czujesz się naprawdę zmęczona koniecznością stosowania makijażu na plecach. Nie chcesz się pożegnać z ulubionymi sukienkami. Co teraz robisz? Pryszcze te wydają się tak uparte… Technicznie, nazywa się to zapaleniem mieszków włosowych. Jest to stan, który występuje, gdy mieszki włosowe się zarażą. To jest trochę inne od trądziku na twarzy, choć wygląda tak samo. Do tego, można zauważyć, że niektórzy ludzie mają trądzik na twarzy, ale nie mają ani jednego pryszcza na plecach. Oto fakt: Twoje ciało poci się bardziej i produkuje więcej ropy w okresie letnim. Cóż, ropa oraz pot na plecach równa się pryszcze! Co więcej, produkty do ochrony przeciwsłonecznej mogą być także przyczyną wyprysków, a stosujemy ich więcej w okresie letnim.

prohelvetia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here