Dla tych, których ulubionym zajęciem jest bieganie po sklepach, przymierzanie i doradzanie, lubią spędzać w ten sposób czas, a nie mają go wiele ze względu na nadgodziny lub pracę na dwóch etatach, istnieje idealne rozwiązanie połączenia pasji z pracą. Od jakiegoś czasu popularny zagranicą sposób przeniknął też do nas. Personal Shopper to osobista stylistka od kreowania wizerunku. Praca takiej osoby polega na tym, że wybiera się z daną klientką na zakupy, po czym udziela jej profesjonalnych rad i wskazówek, co do strojów, dobierania kolorów i rozmiarów. A jakie powinna mieć referencje? Osobista Stylistka koniecznie musi znać się na modzie. Być obeznana w światowych trendach i cały czas za nimi podążać. Obiektywizm na pewno też będzie pomocny. Cierpliwość – w tym zawodzie to cnota. Tysiące przymierzalni, sklepów stoisk. A przyjemności z tego płynące? Oddajesz się pasji, oglądasz, wybierasz, płacisz – nieswoimi pieniędzmi. A dodatkowo na tym zarabiasz. Czy inna praca uszczęśliwi Cię bardziej? Może warto się tym mocniej zainteresować i zgłosić do firmy rekrutującej osoby chcące sprawdzić się, jako Personal Shopper? Na polskim rynku pojawia się ich coraz więcej. A przy znaczeniu mody w dzisiejszych czasach niewątpliwie jest to zawód przyszłości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here