Zdrowa dieta. Pestki

Smaczne i zdrowe orzechy już dawno zostały uznane za bardzo ważny składnik zdrowego menu. Nasza dieta staje się dzięki nim znacznie bardziej wartościowa, a nasz organizm może wiele zyskać dzięki ich obecności w naszym menu. Jeśli jednak chcemy skutecznie wspierać swe zdrowie, powinniśmy pomyśleć i o pestkach. Dlaczego zajmują one tak ważne miejsce w zdrowym odżywianiu się? Czy pestki jako składnik menu faktycznie mogą poprawić naszą formę i sprawić, że będziemy czuć się znacznie lepiej? Pestki, tak często traktowane jako zwykła przekąska, są wspaniałym darem natury. Dzięki nim nasza dieta staje się dietą wyjątkową. Niepozorne pestki mogą nas zadziwić swymi niezwykłymi właściwościami odżywczymi. Pestki idealnie sprawdzają się jako składnik diety antyrakowej. Są też cennym składnikiem w tym menu, które ma uchronić nas przed chorobami serca. Ponieważ w pestkach znajdują się również fitosterole, taką przekąskę możemy też wykorzystać do walki ze zbyt wysokim poziomem złego cholesterolu. Już kilka pestek dziennie (zaleca się około 4 sztuk) może okazać się cennym wsparciem dla naszego organizmu. Dzięki nim nasza dieta stanie się bardziej wartościowa, a nasze zdrowie wiele zyska.

www.odmien.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDieta dla zdrowego kręgosłupa
Następny artykułModne body

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here