Wiele osób planuje przejść na dietę. Dlaczego? Ponieważ zmagają się z wielką nadwagą i w końcu uświadomili sobie, że jednak lepiej będzie im bez zbędnych kilogramów. Trzeba sobie bowiem na samym początku uświadomić, że większa część społeczeństwa ma problem z dodatkowymi kilogramami. I nie mówię tutaj tylko o dwóch, trzech, czy nawet 5 kilogramach, które można zgubić w bardzo szybkim tempie. Mówię tutaj o osobach, które mają 10, 20 a czasem nawet 40 kilo w nadbagażu. Jak łatwo domyślić się, życie z takim dużym bagażem nie jest dobre i nie zawsze zdrowe. Dlatego warto przejść na dietę. Wiele osób decyduje się na przejście na dietę Konrada Gacy. Prawdopodobnie większość z was kojarzy nazwisko tego pana, który bardzo często udziela się w telewizji. Czy dobrze robią? Dieta Konrada Gacy – na czym polega? Trzeba przyznać, że jak do tej pory słychać tylko opinie zadowolonych osób, które swoją wagę powierzyły w ręce tego Pana . Schudły (nawet bardzo duże) i od tej pory nie mogą narzekać na dodatkowe kilogramy. Dieta Konrada Gacy polega nie tylko na zgubieniu nadwagi, ale również na nauce zdrowego trybu żywienia, abyśmy już na zawsze mogli cieszyć się zdrową sylwetką. Dieta Gacy dzieli się na trzy etapy. Pierwszy z nich to miesięczny okres motywacyjny, w którym można zgubić od siedmiu do 12 kilogramów. Osoby, które chcą schudnąć muszą odnaleźć w sobie motywację do walki o lepsze ja. W drugim okresie, który nazywany jest okresem pracy właściwej człowiek ma indywidualnie ułożoną dietę, w cyklach 14-dniowych. Trzeci, ostatni okres to wyprowadzenie z diety oraz nauka prawidłowego trybu żywienia już na stałe. Takie okresy mogą trwać różny okres czasu. To zależy od tego, ile macie dokładnie do zrzucenia kilogramów. Taka dieta bardzo często zawiera w sobie mięso, które nie zawsze jest chude. Jednak niezależnie od tego, warto podjąć się takiej diety, bowiem Konrad Gaca pomógł już wielu osobom. Skoro oni są zadowoleni z efektów, jakie udało im się osiągnąć, to Wy również powinniście być z tego zadowoleni.

unumodels.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here