Czółenka

W szafie fanki butów na obcasie zdecydowanie nie może zabraknąć pokaźnej kolekcji czółenek. Zdecydowanie warto zadbać o to, żeby w garderobie pojawiły się modele, dzięki którym będziesz przygotowana na każdą okazję. Ten typ butów nigdy nie wychodzi z mody, dlatego możesz liczyć na ogromny wybór. Sprawdź, na jakie czółenka powinnaś zwrócić uwagę podczas wizyty w sklepie obuwniczym.

Eleganckie czółenka do pracy

Jeśli twój zawód wymaga eleganckiego stroju, to z pewnością przydadzą ci się gustowne szpilki na słupku. Takie klasyczne czółenka na pewno będą świetnym dopełnieniem np. stylizacji z koszulą i ołówkową spódnicą. Stabilny obcas zapewni ci wygodę, co jest niezmiernie ważne w przypadku spędzania codziennie kilku godzin np. w biurze. Najlepiej postawić na gładkie skórzane modele bez ekstrawaganckich dodatków i w uniwersalnych kolorach np. czerni, granacie, szarościach czy też beżach. Ponadto można pozwolić sobie na elegancki wzór przypominający skórę węża bądź krokodyla.

Zmysłowe czółenka na randkę

Wbrew pozorom nutę seksapilu w stylizacji mogą zapewnić nie tylko ponadczasowe szpilki. Równie zmysłowy efekt da odpowiednia para czółenek, które są nieco wygodniejsze. Warto pamiętać, że w przypadku butów na obcasie ważna jest przede wszystkim umiejętność zgrabnego poruszania się w nich. Stabilne czółenka są pod tym względem łatwiejszym rozwiązaniem niż klasyczne szpilki. Na wyobraźnię ukochanego z pewnością podziała model w odcieniu krwistej czerwieni, z efektowną platformą czy też z intrygującymi wiązaniami.

Efektowne czółenka na imprezę

Przetańczenie całej nocy w czółenkach może być mniejszym wyzwaniem niż w przypadku szpilek. Co więcej, buty na słupku wyglądają elegancko i z klasą. W ofercie internetowego sklepu Brilu możesz także znaleźć wiele modeli, które dodadzą stylizacji oryginalności. Podczas wesela bądź imprezy sylwestrowej na pewno świetnie sprawdzą się brokatowe czółenka w złotym lub srebrnym kolorze. Można też bez obaw postawić na metaliczny połysk, ozdobne paski czy też biżuteryjne akcenty.

Wygodne czółenka na co dzień

Jeśli nawet w wolnym czasie lubisz chodzić w butach na obcasie, to w twojej garderobie powinny pojawić się czółenka zapewniające najwyższy poziom komfortu. Dobrym pomysłem może okazać się postawienie na modele na nieco niższym obcasie, który zapewni maksymalną wygodę np. podczas zakupów w galerii handlowej, spotkania z przyjaciółkami w kawiarni czy też spaceru z dzieckiem. Możesz też zwrócić uwagę na czółenka na koturnie.

Niebanalne czółenka bez okazji

Nie wszystkie czółenka w twojej szafie muszą być praktyczne. Warto pozwolić sobie na spełnienie obuwniczych marzeń, czyli zakup efektownej pary butów na obcasie. Oryginalność może przejawiać się na wiele sposobów. Możesz przykładowo postawić na nietypowy kolor bądź nawet oryginalne połączenie kilku odcieni. Ponadto na pewno trudno przejść obojętnie obok kobiety w czółenkach z obcasami w niebanalnych kształtach, nietuzinkowymi zdobieniami czy też fantazyjnymi wycięciami na cholewkach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here