Farby do włosów kolory

Jeśli chodzi o farbowanie włosów, najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie koloru do cery, do naszego nastroju, pracy czy piastowanego stanowiska, do naszego charakteru czy codziennych ubiorów, stylu, upodobań oraz… odwagi, a nawet charakterności. Jedne z pań wolą klasyczne upięcia czy stylizacje, inne – szalone i mocno nietypowe uczesania, które mają za zadanie podkreślać ich indywidualność.
Zwykle jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że to krótkie obcięcia i fryzury są dodatkowo podkreślane intrygującym kolorem włosów – ostre, stanowcze blondy, cieniowane rudości, odcienie brązów, intrygujące pasemka czy tak modne dzisiaj ombre. Nie jest to jednak żadną regułą, ponieważ coraz częściej również kobiety o półdługich i długich włosach, które zazwyczaj nie robią zbyt dużo w kwestii koloru swoich włosów, decydują się na szalone, wakacyjne farbowanie – na przykład w odcieniach błękitów, czerwieni, zieleni czy różu.
Szczególnie podczas wakacji farby do włosów – kolory, jakie są wybierane przez kobiety, są odważniejsze niż w trakcie reszty roku. Powód jest oczywisty – to właśnie wakacyjny czas jest uważany za ten, kiedy na więcej możemy sobie pozwolić oraz kiedy wszystko może się wydarzyć. To często również w trakcie wakacji decydujemy się na rzeczy, na które normalnie byśmy się nie zdecydowali. W tym wypadku farby do włosów – kolory – są również znacznie odważniejsze, mające dodać nam wiary w siebie, a w żagle wiatru i siły oraz motywacji do działania.
Nowa, wakacyjna miłość? Zmiana pracy? Wycieczka dookoła świata bez biletu i bez konkretnego celu? O takich rzeczach słyszymy w zasadzie jedynie w odniesieniu do wakacji oraz naszych urlopowych planów na życie. Jeśli dać kobiecie odpowiednią sukienkę, buty i dopasować fryzurę, jest w stanie zawładnąć całym światem i doskonale o tym wie.
W tym wszystkim warto jednak pamiętać, żeby mimo wszystko farby do włosów – kolory – zawsze dobierać odpowiednio do naszego charakteru czy do naszego kształtu twarzy.

www.glamourlook.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProstownica parowa
Następny artykułZestaw do makijażu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here