Zestaw do makijażu

W domowej kosmetyczce każdej kobiety nie może zabraknąć podstawowego zestawu do makijażu. Każda z pań jest jednak inna i ma indywidualne potrzeby, inaczej dobiera kosmetyki. Przy wyborze zestawu kosmetyków dla siebie czy to na co dzień czy na wieczorowe wyjścia trzeba każdorazowo pamiętać, żeby dobierać je do swojego rodzaju cery oraz kolorytu skóry. Jeśli chodzi o paletę cieni, kolory powinny być również dopasowane do koloru oczu w taki sposób, żeby wydobyć ich naturalne piękno oraz podkreślić barwę.
W sklepach można znaleźć cała masę zestawów do makijażu – zarówno w sklepach stacjonarnych, drogeriach kosmetycznych czy w tych internetowych – wybór jest naprawdę ogromny. Nie zawsze trzeba kierować się producentem, marką czy ceną produktu – warto wybierać jednak kosmetyki z namysłem. Podpowiadamy, które zestawy do makijaży są według nas najlepszymi pomysłami i w które warto zainwestować pieniądze.
Jeśli lubisz makijaż idealny, a dodatkowo posiadasz odpowiednią wiedzę oraz zdolności, nie może zabraknąć w twojej kosmetyczce Makeup Revolution – Ultra Contour Palette – zestaw do konturowania twarzy w niewygórowanej cenie. Za około 40 złotych możesz mieć profesjonalny zestaw kosmetyków, dzięki któremu osiągniesz dowolny efekt.
Z kolei dla odważnych kobiet swoją propozycje przedstawia Make-Up Atelier Paris – jest nią paleta cieni artystycznych. Te będą kosztowały sporo, ponieważ nawet 350 złotych, jednak utrwalenie będzie idealne, a kolory żywe i intensywne.
Dla kobiet lubiących klasykę polecamy zestaw do makijaży I love Makeup – 16 Eyeshadow NAKED CHOCOLATE – paleta w odcieniach białej czekolady, idealnie nadająca się do codziennego makijażu wykonywanego do pracy.
W Internecie nie brakuje również ogromnych i jednocześnie niedrogich zestawów kosmetyków niemieckich producentów, w których znajdziemy zarówno cienie do powiek, jak i róże do podkreślenia kości policzkowych, a także pomadki, szminki oraz błyszczyki.

www.testersi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here