dodatkowy opis

Klienci bardzo często kuszeni są przez sprzedawców możliwością założenia karty, na której będą mogli za zakupy zbierać punkty. Mogą one później zostać wymienione na dowolny prezent z oferty. Czy aby na pewno takie zbieranie punktów się opłaca? Otóż oczywiście nie. Jest to jedynie chwyt reklamowy, aby klient taką kartę nabył. Oczywiście jest ona darmowa. Jednak przyciąga ona klienta do robienia zakupów w danej sieciówce. Ma on przekonanie, że jeśli będzie robił tam zakupy, będzie mógł zebrać większą ilość punktów. Dzięki temu dużo szybciej otrzyma dany prezent. Jednak, aby zebrać odpowiednią ilość punktów wymienianych na dany produkt, trzeba wykonać zakupy na naprawdę dużą kwotę. Szybciej by się kupiło samemu dany produkt. Jednak niestety takie są chwyty sprzedawców w sklepie. Wiele osób im ulega. Czasem nawet nieświadomie decydują się oni na takie karty i zbierają punkty. Potem po zrobieniu określonej liczby zakupów cieszą się ze zdobycia prezentu, na który musieli wydać kilka tysięcy złotych, a w istocie kosztował on kilkanaście złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here