W każdego rekach spoczywa nasz los ito w jakis sposób poszanujemy nasze zdrowie. Czasami możemy się przyczynic do tego aby uniknąć jakiś chorów i zmniejszyc ryzyko zachorowalności. No niestety często my przyczyniamy się do zachorowań nad jakas choroba bo prowadzimy zły tryb zycia, źle się odzywiamy itp. Dzieki świadomemu podchodzeniu do naszego organizmu możemy uniknąc wielu chorób w przyszłości jak i zmniejszyc te dolegliwości z którymi walczymy. Inaczej mówiąc gdy wzmocnimy swój system immunologiczny wtedy poprawi się nasz stan zdrowotny. Jest to syetem który chroni organizm przed pojawieniem się stanów chorobowych i kieruje procesem samo leczenia. Trudno powiedziec czy zawsze Bedze zdrowi czy nie przytrafi się nam jakas tragedia i akurat zachorujemy na jakas nieuleczalna chorobę. Cięzka sprawa. Trzeba być dobrej mysli. Dirac o siebie i najbliższych. Nikt także nie powiedził ,ze nie może się tez nam przytrafic cos przykrego bolesnego, nie zaleznego od nas. Czy to jakis wypadek z naszej winy lub z winny kologolwiek. Nie wiem jaki jest pisany nasz los. moze Bóg chce nam cos powiedziec, chce żebyśmy zastanowili się nad swoim Zycie, losem cos zmienili cos zrobili dla drugiej osoby lub dla siebie po prostu. Cos przyjemnego cos innego cos wyjatkowego. Cieszyc się z małych rzeczy , nie oczekiwać jakis kosmicznych wydarzen które zmienia nasze szybcie. Zyć z dnia na dzień. W zdrowiu . dbac o siebie , utrzymywac higiene osobista, chodzic np. na spacery cokolwiek. Myślec pozytywnie i tyle.

www.sztukapielegnowania.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here