Moda młodzieżowa jest elastyczna, ponieważ dopasowuje się do każdej okazji. Na co dzień dominuje głównie moda wygodna bazująca na legginsach i spódnicy czy też tuniki. Można także ubrać bluzkę czy sweter i również będzie wyglądać to modnie. Dotyczy to głównie młodych dziewcząt, natomiast chłopcy uwielbiają luźne spodnie i do tego renomowaną bluzę. Młodzież jeśli ma pieniądze, to robi zakupy w centrach handlowych. Ceny są wysokie ale jakość ubrań ma także ogromne znaczenie. Moda zmienia się cały czas, co widać po ubiorze, natomiast jedynym ubraniem, które pasuje do wszystkiego to dżinsy. Obecnie kupić można głównie dopasowane, obcisłe, tak że widać kształt nóg, ud a także wielkość bioder. Dla szczupłych osób to ogromna zaleta, ponieważ mogą odsłonić swoje piękne kształty, natomiast otyli mogą dobrać do tego dłuższe bluzki. Kiedy przychodzi wiosna, wówczas dżinsy są tylko do łydek, dzięki czemu można ubrać ładne i wygodne buty, nawet na obcasie. Dżinsy również są w postaci krótkich spodenek, a także spódnic dopasowanych do sylwetki.

boblo.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here