Podoba, nie podoba

Wiele dziewczyn, widząc fajnego chłopaka pyta siebie samą: czy mu sie podobam? Czy jestem taką dziewczyną, jaką on chciałby mieć? A jeśli nie, to co powinnam zrobić, żeby na mnie spojrzał i mnie zauważył? Czy tylko ładnie wyglądać?

Na te i na wiele innych pytań tak naprawdę nie znamy odpowiedzi, możemy się tylko domyślać. Ale jesteśmy tez w stanie zauważyć pewne symptomy, czy sygnały mówiące o tym, że chłopak, który nas obserwuje chciałby nawiązać z nami znajomość, a przynajmniej póki co na razie porozmawiać. Jest to pierwszy bardzo dobry zresztą dla nas znak, że ten oto mężczyzna jest nami zainteresowany i że mu się podobamy. Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się z tego, ale pewnie zaraz dobiegają nas pewne wątpliwości – czy on jest wolny, czy chodzi mu tylko o jedno, czy jest fajny no i przede wszystkim, czy jest wobec nas lojalny. Tego możemy się dowiedzieć, rozmawiając z nim, tak więc kiedy będzie do nas podchodził, na pewno nie możemy zrobić kroku w tył, odwrócić się i wybiec. To najgorsza opcja, jaką możemy wykonać. Nie należy przekreślać go na starcie, nawet jeżeli nam się z początku nie podoba z wyglądu. No to co? A może zauroczy nas swoim uśmiechem, bądź będzie miał piękne oczy i nas to bardzo zauroczy? Kolejnym znakiem, który świadczy o tym, że nie jesteśmy jemu obojętni, to baczna obserwacja naszej osoby z jego strony. Oczywiście powinnyśmy odwzajemnić to samo i dodać jeszcze do tego delikatny uśmiech. Zapewne wielu z was w pracy ma kontakt z mężczyznami, z z którymi musicie współpracować – w biurach, czy nawet gdzieś na halach, albo w sklepach. Ale zastanówmy się, czy może kolega, który przynosi nam kawę, pyta się, czy jesteśmy głodne, zaprasza na obiad do pobliskiej stołówki, mówi o fajnych, nowych filmach, czy pomaga nam przy różnych obowiązkach – czy to nie znak, że mu się podobamy? Ależ oczywiście, że tak! Tak więc nie myślmy i nie analizujmy więcej, tylko zgódźmy się na spotkanie, które nam zaproponuje. Być może z tej znajomości wyniknie coś więcej?

www.inwestycjawkadry.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here