Gdy spotka Cię coś złego?

Jeśli jesteśmy poza granicami naszego kraju i zdarza się sytuacja, w której potrzebujemy pomocy lekarza, a posiadamy ubezpieczenie turystyczne, wtedy trzeba niezwłocznie zadzwonić do agenta ubezpieczeniowego, który zamie się rozliczaniem nam w szpitalu, w którym wylądujemy. Właśnie po to zatrudnieni są w agencjach ubezpieczeń tłumacze, aby można było sobie poradzić zawsze w takiej sytuacji. Musisz jednak pamiętać o tym, że nie zawsze trafisz do luksusowego szpitala, w którym personel będzie mówi w którymś z bardziej popularnych języków świata, dlatego nawet posiadając ubezpieczenie turystyczne, nie jesteśmy całkowicie wolni od czekania w kolejce z zakrwawioną ręką na czas, kiedy ustabilizują się wszelkie nasze finansowe sprawy. Zakłady ubezpieczeń zazwyczaj starają się pokrywać koszty leczenia na miejscu, jeśli jednak będziesz potrzebował niezbyt kosztownej pomocy lekarskiej, będziesz musiał zapłacić raczej za siebie podczas podróży, a o zwrot tych pieniędzy starać się po powrocie do kraju, gdzie złożysz stosowny wniosek wraz z rachunkami.

www.forum-liderow.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFirmy windykacyjne
Następny artykułPodoba, nie podoba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here