Transport samochodowy jest największą gałęzią całego możliwego transportu zarówno pod względem ilości przewożonych towarów jak i osób. Na naszym rynku powstaje coraz, więcej firm przewozowych, a także coraz więcej naszych rodaków posiada własny samochód. Transport ten jest bardzo popularny ze względu na wygodę, a także prędkość przemieszczania się. Coraz więcej ludzi woli tę metodę niż długa i niewygodna jazdę pociągami, które często maja ogromne opóźnienia. Jak wiadomo infrastruktura drogowa, choć pozostawia wiele do życzenia jest w dużo lepszym stanie od wielu starych i zaniedbanych linii kolejowych. Choć wiele osób narzeka na nasze drogi to należy zauważyć, że odbywa się coraz więcej prac modernizacyjnych mających za zadanie ułatwić nam poruszanie się po nich. Nowoczesne środki transportu samochodowego umożliwiają nam wygodą podróż nawet na najbardziej odległych trasach. Jedyna wada jest wysoka i cięgle rosnąca cena paliw, co sprawia, że staje on się coraz droższy i coraz mniej ekonomiczny.

motocorner.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here