Słuchawki na Bluetooth

Słuchawki na Bluetooth zdominowały rynek. Dla jednych to wyjątkowo przydatne na co dzień urządzenie, dla innych zbędny i modny gadżet. Mimo to trudno znaleźć osoby, które wolą plączące się podczas biegania czy spaceru kable od bezprzewodowych technologii. Większość z nas preferuje nowoczesne urządzenia bezprzewodowe – słuchawki na Bluetooth są wygodne podczas biegania, w pracy, w podróży, w samochodzie, a nawet podczas oglądania wieczorem ulubionego serialu.

Słuchawki bezprzewodowe – możliwe rozwiązania

Wyróżniamy trzy podstawowe technologie dla słuchawek bezprzewodowych – jest to Bluetooth, radio oraz podczerwień. Tym razem omawiamy te pierwsze i pomagamy wybrać najlepszy model w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Sprawdź, jak działają słuchawki na Bluetooth.

Słuchawki na Bluetooth

Sygnał radiowy o niedużej mocy wykorzystuje się do cyfrowego przesyłania dźwięku. Bardzo dobrze nadają się do słuchania muzyki na telefonie, na przykład na spacerze czy podczas podróży w samochodzie. Słuchawki na Bluetooth są aktualnie wyjątkowo popularne, głównie używane się ich poza domem – działają na zasadzie fal radiowych i łączą się z urządzeniem, które ma wbudowany Bluetooth.

Najczęściej jest to telefon. Wymagają jego bliskości, dlatego zwykle smartfon mamy w plecaku czy torbie. Potrzebują ładowania, ale zwykle gwarantują kilka godzin grania, a dzięki etui ładującemu – nawet około 20 czy 30 godzin. Ładowarka do słuchawek pozwala znacznie wydłużyć czas ich pracy już w kilkanaście minut! Nowoczesne bezprzewodowe słuchawki na Bluetooth oferują także coraz lepszą jakość dźwięku – poniżej polecane modele.

Słuchawki bezprzewodowe na każdą kieszeń

Skullcandy Dime. Niedrogi model douszny dla osób dysponujących małym budżetem. Ładowarka do słuchawek pozwala im działać do 12 godzin. Skullcandy Dime True Wireless zapewnia swobodę bez kabli, wysokiej jakości dźwięk oraz skuteczną izolację od szumów. Dodatkowo Dime są opakowane w stylową obudowę w różnych kolorach, można je przypiąć do kluczy od mieszkania czy nosić w kieszeni.

Skullcandy Sesh Evo. Ich zaletą jest szybkie ładowanie, do 24 godzin łącznej pracy, odporność na wilgoć, pot i kurz (klasa IP55), trzy tryby EQ: muzyka, film, podcast oraz lokalizator Tile™ pozwalający je odnaleźć w razie zguby. Ładowarka do słuchawek to po prostu stylowe etui, poprzez umieszczenie ich w etui ładującym wydłuża się ich czas pracy.

Skullcandy Indy Fuel. Wyjątkowy model zwraca uwagę swoim designem, ale też parametrami – to dobry wybór dla wymagających. Słuchawki pozwalają na 30 godzin łącznej pracy, są wodoodporne (klasa IP55) i posiadają lokalizator TILE™. Przyciski pozwalają na zarządzanie bezpośrednio przez słuchawki – dostosuj głośność, odbierz połączenie czy uruchom tryb Ambient.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here