problem

Zdolność osiągania wzwodu penisa, jest jednym z kluczowych elementów, które mają wpływ na samoocenę mężczyzn. W dalszym ciągu uznawane jest to za wyznacznik zdrowia i ogólnej kondycji fizycznej. Zaburzenia w tym zakresie, negatywnie wpływają na jakość życia mężczyzn, ale również ich partnerek. Warto więc dowiedzieć się jakie skuteczne sposoby na problemy z erekcją można zastosować.

Farmakologia w leczeniu zaburzeń erekcji

Często stosowanym rozwiązaniem w przypadku wystąpienia zaburzeń erekcji, jest wykorzystanie środków farmakologicznych. Zastosowane zostać mogą między innymi preparaty hormonalne, preparaty naczyniowo-czynne, które wstrzykuje się do ciał jamistych prącia lub leki wazoaktywne. Najczęściej stosuje się jednak inhibitory fostodiesterazy 5, które kontrolują stężenie fizjologicznych substancji oddziałujących na naczynia. Najbardziej popularnym lekiem z tej grupy jest sildenafil, który znaleźć można między innymi w preparacie Maxon Forte.

Sildenafil odniósł ogromny sukces na rynku. Jego podstawowym zadaniem jest leczenie zaburzeń erekcji. Maxon Forte nabyć można w aptece, bez konieczności posiadania recepty – więcej informacji na: https://maxonforte.pl/. Jego zażycie wspomaga rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych. W rezultacie dochodzi do zwiększenia napływu krwi do prącia. Tabletka rozpoczyna swoje działanie już po upływie 12 minut od jej przyjęcia. Natomiast korzystny efekt utrzymuje się nawet do 5 godzin. W celu osiągnięcia wzwodu niezbędnym elementem jest jednak podniecenie seksualne.

Problemy natury psychologicznej

Warto pamiętać o tym, że na problemy z erekcją nie pomoże farmakologia, jeśli źródłem zaburzeń będą kwestie związane z psychiką. W takim przypadku niezbędna może okazać się wizyta u psychologa lub też skorzystanie z pomocy psychoterapeuty. Problemy biorą się przede wszystkim z:

-niskiej samooceny,
-kompleksów,
-depresji,
-stanów lękowych,
-przewlekłego stresu,
-problemów emocjonalnych.

Właściwie przeprowadzona psychoterapia może przynieść dobre rezultaty. Nie warto lekceważyć tego typu problemów, bowiem mogą one w negatywny sposób odbić się na relacjach z partnerem.

Zadbaj o siebie i swoje zdrowie

Mężczyźni borykający się z problemami sfery seksualnej, powinni również właściwie zadbać o swój organizm, kondycję i stan zdrowia. Jednym z elementów będzie zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, bogata w witaminy oraz mikroelementy. Warto także uprawiać regularną aktywność fizyczną i kontrolować swoją wagę. Zdecydowanie unikać należy palenia papierosów oraz spożywania dużej ilości alkoholu. Wszystkie te elementy mają duże znaczenie dla możliwości odbycia satysfakcjonującego stosunku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here