pomysły na prezenty na święta
fot. Pexels.com

Święta to czas, w którym chcielibyśmy obdarować wyjątkowym prezentem bliskie nam osoby. Jednak czasami brak nam pomysłu. W tym artykule przedstawimy kilka inspiracji prezentowych, które być może pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/pomysly-na-prezenty-na-swieta/

Biżuteria na prezent dla kobiety i mężczyzny

Biżuteria to zawsze dobry pomysł na upominek. Zwłaszcza że często osobiście jej sobie nie kupujemy. Dobrym wyborem dla pań będą różnego rodzaju bransoletki. Szczególnie warto zwrócić uwagę na tzw. charmsy, czyli ozdobne zawieszki do bransoletek modułowych. Jest to doskonały pomysł na prezent, ponieważ tego typu biżuterię można dobierać pod indywidualne preferencje osoby obdarowanej, a także sprezentowywać dodatkowe pojedyncze koraliki na konkretne okazje. Kolejnym upominkiem, który przypadnie do gustu większości kobiet, jest delikatny łańcuszek lub wisiorek na szyję. Taka minimalistyczna biżuteria będzie pasowała do większości stylizacji.

Biżuteria to również dobry pomysł na prezent dla panów. Delikatne bransoletki stworzone ze skórzanego rzemyka i kilku koralików szczególnie trafi w gust mężczyzn posiadających artystyczną duszę. W ramach upominku zawsze sprawdzi się także zegarek.

Akcesoria do domu dla każdego

Jeśli osoba obdarowywana niedawno wprowadziła się do nowego lokum, dobrze by było sprezentować praktyczne akcesoria do domu, np. dobrą patelnię, zestaw eleganckich sztućców czy kieliszków do wina. Uniwersalnym pomysłem na prezent dla domatorów będzie także duża pachnąca świeca albo olejki i bomby do kąpieli.

Gadżety elektroniczne dla niej i dla niego

Jeśli mamy dość duży budżet na prezent, warto bliskiej osobie sprezentować coś z dziedziny technologii. Nowy smartfon czy laptop zawsze wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Jeśli szukamy trochę tańszych upominków, powinniśmy się rozglądać np. za bezprzewodowymi słuchawkami czy ładowarką indukcyjną na telefon.

Zabawki na prezent nie tylko dla dziecka

Nawet dorosły facet może się ucieszyć z zestawu klocków Lego lub puzzli. Świetnym pomysłem na prezent są różnego rodzaju gry planszowe i karciane. Warto zwrócić także uwagę na gadżety, które nie tylko spełniają funkcję wizualną, ale i użytkową.

Zobacz także: http://www.rodzicdziala.pl/spadek-akcji-cyberpunka-2077/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here