UberEATS
Jakby to było gdyby jedzenie było dostarczane pod sam dom? Nie musiałbyś myśleć czy restauracja oferuje dostawę? Tak to jest całkiem możliwe dzięki nowej aplikacji UberEATS, która dotarła wraz z siódmym lutego 2017 roku do Warszawy.

Stolica Polski Warszawa, jak przystało na centrum kraju, jest ono pierwszym miastem gdzie będzie można zamawiać jedzenie przez Ubera.
Co to jest Uber?
Uber jest platformą e-commerce, która będzie cały czas rozwijana. Polska jest trzecim rynkiem na planie Ubera, w Europie. UberEATS jest jednym z ważniejszych elementów rynku Ubera.
Działalność UberEATS
UberEAST poszerza ilość restauracji, z których będzie można zamawiać jedzenie za pomocą Ubera. Na razie zalicza się do nich: Palmier, Mąka i Woda, Sakana, Bibenda i inne, jest ich około 150 restauracji, pubów i innych lokali. Wszystkie restauracje, nie zależnie czy do tej pory prowadziły możliwość dowozu jedzenia, mogą oferować taką formę dostawy, dzięki UberEATS.
Na jakich systemach działa UberEATS?
UberEATS działa na systemy iOS oraz Android. Oznacza to, że praktycznie każda osoba może zamówić jedzenie z pomocą Ubera. Trzeba pobrać aplikację i zalogować się z pomocą danych z aplikacji Uber. Kolejny krok to wybór restauracji, którą lubisz najbardziej i wybór pozycji z menu, które chcesz zamówić. Ostatnim elementem jest kliknięcie „”złóż zamówienie””. Uber dostarcza jedzenie w ciągu kilkudziesięciu minut. Opłata za dostawę i zamówienie automatycznie jest pobierana z twojego konta Uber. Uber dostaje za dostawę 7, 99 złotych – nie zależnie od wielkości zamówienia.

Jedzenie bez wychodzenia z domu jest w Twoim zasięgu. Sięgnij po UberEATS i ciesz się wspaniałymi potrawami z Twoich ulubionych lokali, ze stałą opłatą za dostarczenie zamówienia, w wysokości 7 złotych i 99 groszy. Musisz mieć androida albo system iOS a UberEATS będzie do twojej dyspozycji.

autokod.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here