Jakie zalety ma pojemnik ibc?

Pojemnik ibc i zbiornik ibc gwarantują nie tylko bezpieczeństwo płynnych ładunków, ale również umożliwiają zmniejszyć koszty związane z ich logistyką. Produkty ponadto są wytrzymałe i zapewniają higienę przewożonym towarom pozwalając jednocześnie na zaoszczędzenie nawet do 60% powierzchni po złożeniu.

Kontener ibc wymiary

Warto mieć świadomość, że kontener ibc wymiary zostały zbudowane z takich materiałów, dzięki którym pożywienie nie będzie w stanie stracić swoich właściwości. Ponadto wiedzieć, że produkt posiada bardzo delikatne powierzchnie, z kolei jego konstrukcja zapobiega zatrzymywaniu się wody. W ten sposób wszystkie płyny, a także składniki, które są przewożone w kontenerze będą bezpieczne w trakcie transportu. Dodatkowo warto mieć świadomość, że na pokrywie umieszczone są specjalne plomby, które służą do zabezpieczenia przed ewentualnym dostępem nieupoważnionych osób czy przed ewentualnymi zanieczyszczeniami. Pojemnik w ten sposób spełnia wszystkie normy związane z paletopojemnikami.

Jakie zalety mają jeszcze pojemniki ibc?

Jakie jeszcze zalety posiada pojemnik ibc? Produkt może jeszcze zostać przeznaczony zarówno do transportu szynowego, drogowego czy morskiego. Warto także zdawać sobie sprawę, że zbiornik bez żadnego problemu może zostać rozłożony przez jedną osobę. W ten sposób zostaną zdecydowanie zminimalizowane koszty pracy.

Trzeba także wiedzieć, że cały proces rozkładania jest nie tylko bezpieczny, ale również intuicyjny i ergonomiczny. Produkt ponadto jest w pełni kompatybilny ze znaczną większością zautomatyzowanych systemów produkcyjnych i transportowych.

Nie wszyscy mają świadomość, że kontenery wyposażone zostały w miejsca dzięki którym możliwe będzie oznaczenie za pomocą odpowiednich naklejek. Umożliwi to nie tylko i wyłącznie na zdecydowanie lepsze zidentyfikowanie właściciela ładunku, ale również promocję jego marki.

Warto także zdawać sobie sprawę, że produkt jest idealny do przenoszenia wózkiem widłowym. Pojemnik charakteryzuje się także odpornością na różnego rodzaju oleje, kwasy czy zasady. Trzeba także sobie uzmysłowić, że ze względu na wymagania przemysłowe kontener ibc posiada wymiary ładunku paletowego. Ponadto podstawy kontenerów swoimi wymiarami są bardzo zbliżone do euro palet. Jak wiadomo uniwersalne rozmiary umożliwiają na przechowywanie i łatwy transport.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here