Jakie zegarki są modne?

0
2287

Zegarek od dawna nie jest tylko urządzeniem, które pokazuje czas. Oprócz funkcji praktycznej, zegarek pełni również funkcję estetyczną – to bardzo modny dodatek, który może być dobrym uzupełnieniem całej stylizacji. Jakie zegarki są modne?

Klasyczna elegancja

W modzie zawsze będą zegarki na klasycznym, skórzanym pasku. Brązowy lub czarny pasek, wykonany z dobrej jakości skóry, będzie bardzo dobrym dodatkiem dla osoby, która ceni sobie elegancję i klasykę. Tarcza zegarka może być albo mała, albo duża – to zależy od upodobań oraz rozmiaru dłoni. Należy jednak pamiętać, żeby nie była szersza niż nadgarstek, żeby zegarek nie przytłaczał.

Srebro czy złoto?

Zgodny z trendami będzie też wybór modelu na bransolecie, złotej lub srebrnej. Taki zegarek również będzie elegancki, jednak bardziej nowoczesny. Możemy także zdecydować się na kolor różowego złota. Modne są duże tarcze i szerokie bransolety, ale jeśli wolimy delikatniejszy dodatek, możemy wybrać subtelniejszy model.

Wymienne paski

Rozwiązanie, które cieszy się bardzo dużą popularnością. Taka opcja pozwala nam na wymianę paska zegarka w zależności od stroju. Tarcza wykonana jest w taki sposób, że samodzielnie, bez pomocy zegarmistrza, możemy wymienić pasek na bransoletę czy pasek w innym kolorze. Dzięki temu możemy dowolnie komponować stylizację bez konieczności kupowania kilku modeli. Wystarczy zakup kilku różnych pasków.

Wiązane zegarki

Mniej znane, chociaż stopniowo zyskują swoich zwolenników. Taki zegarek zamiast tradycyjnej bransolety czy paska, posiada długi pasek przypominający szarfę. Materiałowy pasek należy zawiązać wokół nadgarstka. To propozycja dla pań, które dobrze czują się w stylu boho lub lubią nietypowe rozwiązania.

Smartwatch

Jeśli zależy nam na czymś więcej, niż stylowym pomiarze czasu, rozwiązaniem może być smartwatch – wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu możemy odbierać pocztę, przeglądać Internet, a nawet wykonywać połączenia i wysyłać wiadomości sms. Taki gadżet nie należy do najtańszych, jednak jeśli cenimy sobie komfort dostępu do Internetu praktycznie cały czas, to takie rozwiązanie będzie dla nas bardzo dobre. Tym bardziej, że bez trudu znajdziemy taki model zegarka, który będzie wyglądał jak tradycyjny zegarek. Wszystko zależy od budżetu, którym dysponujemy.

Zakup zegarka

Jeśli poszukujemy zegarka dla siebie lub na prezent, warto poszukać modelu, który spełni nasze oczekiwania pod każdym względem, zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym. Jeśli nie dysponujemy odpowiednimi oszczędnościami na ten cel, a zależy nam na szybkim zakupie, z pomocą mogą przyjść pożyczki przez Internet np. w www.proficredit.pl. Takie wsparcie finansowe pozwoli na zakup wymarzonego zegarka zgodnemu z najnowszymi trendami, a możliwość spłaty pożyczki przez Internet w ratach pozwoli zaplanować wydatek w budżecie. Pamiętajmy jednak, aby terminowo uregulować należności, aby pożyczki przez Internet nie zaburzyły naszej płynności finansowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here