Świat gier video przeszedł tak ogromną zmianę, że dzisiaj wręcz trudno młodym ludziom zrozumieć, jak gry komputerowe czy na konsole wyglądały kiedyś. Jeszcze jakieś piętnaście a może dwadzieścia lat temu, żeby pograć w fajne gry, trzeba było iść do specjalnego salonu gier. Młodzież nie miała komputerów a nawet jeśli miała to i tak gry z prawdziwego zdarzenia na zwykłych komputerach były nie osiągalne, tylko i wyłącznie na specjalnych konsolach właśnie w postaci takich automatów. Dzisiaj gry z prawdziwego zdarzenia dostępne są na smartfonach, które ma przy sobie dzisiaj każdy. Szybka rozrywka na wyciągnięcie ręki dostępna jest dla każdego, kto tylko posiada nowoczesnego rodzaju smartfon. Gier możemy pobierać tyle na ile pozwoli nam pamięć telefonu i dodatkowa karta pamięci. Co więcej, zagrać w fajną grę można dosłownie wszędzie, gdzie tylko mamy możliwość korzystania ze smartfona. Niestety, ale gry na telefonach mają jeden ogromny minus. Większość z nich można pobrać za darmo, ale żeby móc w pełni cieszyć się grą i zabawą trzeba płacić za to poprzez mikropłatności.

amer-tour.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here