Co roku w Moskwie odbywają się z coraz większym rozmachem i na coraz większą skalę targi produktów luksusowych. Gośćmi targów mogą być wszyscy po wykupieniu biletu wstępu, ale kupujący to ludzie mający naprawdę grube portfele. Co można tu kupić? Właściwie, trzeba zadać inne pytanie – czego tu nie można kupić? Wiodące światowe marki prezentują tu swoje najnowsze wyroby. Firmy samochodowe, odzież, biżuteria, dodatki, zegarki, buty, jachty, sprzęt audio-wizualny i wiele innych, a wszystko to najlepszej jakości i w najwyższych cenach. Oglądając biżuterię zamkniętą w szklanych gablotach, nie znajdziemy ceny, tak zresztą, jak na innych towarach. Tutaj zakupy rządzą się innymi prawami. Transakcje dokonywane są na zapleczu stoiska, poza oczami zwiedzających, nikt więc praktycznie nie wie, jak duże przychody osiągają firmy podczas tych targów. Skoro jednak co rok udział firm w targach zwiększa się, wskazuje to na bardzo udane kontrakty. Moskwiczanie, a pewnie i goście z dalszych rejonów Rosji zostawiają tu dużo pieniędzy, ale otrzymują w zamian towar najwyższej jakości i najnowszej produkcji.

gospodyni24.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here