Najlepsze cienie do powiek

Makijaż oka cieniami wymaga wprawy i odpowiednich kosmetyków. Wykonanie najprostszego smoky eyes nie powiedzie się nawet najlepszej kosmetyczce, jeśli nie będzie korzystała z najlepszych cieni do powiek. Wybór mamy naprawdę ogromny jeśli chodzi o cienie do powiek. Rozróżniamy kilka rodzajów cieni, a także możliwość zakupu ich w kompletach, jak na przykład paleta cieni lub też pojedynczo, dobierając kolory i odcienie według własnego uznania. Zakres cenowy również jest bardzo szeroki, jednak warto uważać na bardzo tanie cienie. Mogą one nie odznaczać się dobrą jakością. Co prawda bardzo wiele youtuberek prowadząacych kanały o modzie i urodzie testowało tanie kosmetyki i znalazły one perełki, więc jeśli już chcemy kupić coś naprawdę niedrogiego, warto sugerować się opiniami i recenzjami innych.

Rodzaje cieni do powiek

Najpopularniejsze są cienie w kamieniu. Tutaj właśnie mamy możliwość wyboru doskonale dopasowanej kolorystycznie palety cieni lub też pojedynczych. Są najłatwiej dostępne i mają szereg właściwości, które ułatwiają aplikacje, a więc nie osypują się, mają intensywne kolory, doskonale blendują się pędzelkiem, a efekt jest długotrwały. Kolejnym rodzajem są cienie sypkie. Do ich aplikacji trzeba nabrać dużo wprawy, ponieważ nieumiejętne nakładanie sprawi, że większość cienia znajdzie się na naszych ubraniach i policzkach. Jednak, kiedy opanujemy nakładanie takiego cienia, efekt będzie znakomity, ponieważ najlepsze sypkie cienie do powiek mają doskonale intensywne, nasycone i wyraźne kolory. Trzecim rodzaje są cienie w kremie. Rzadko wybierane ze względu na blady kolor oraz to, że w ciągu dnia cień gromadzi się w załamaniach powieki i skóry, tworząc nieestetyczny efekt. Pamiętaj, że lepszy rezultat osiągniesz, stosując bazę po cienie.

Cechy najlepszych cieni do powiek

Bardzo ważny jest intensywny kolor, trwałość i wydajność. Kolejne to łatwa aplikacja oraz to, by cień się nie osypywał ani nie kruszył. Dobrze też, by był delikatny dla skóry. Plusem jest także przystępna cena za dobrą jakość oraz dostępność.

www.stylizara.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZestaw do makijażu
Następny artykułFryzura męska krótka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here