O tym jak ważne jest czytanie nie potrzeba nikogo przekonywać. Nie chcemy wychowywać pokolenia tabletowych dzieci ale przekonanie najmłodszych do czytania, w erze komputerów i Internetu, wcale nie jest takie proste. Wszyscy wokół zajmują się grami komputerowymi, oglądaniem bajek w telewizji.

Rozwiązaniem mogą być oferowane przez nas „pachnące książeczki”. Nasączone ulubionymi zapachami na pewno sprawią, że maluch chętnie rozpocznie naukę czytania. Opowiadanie o lesie przeniesie wprost pod pachnące drzewa, czytanka o ogrodzie sprawi, że dziecko poczuje maliny, truskawki i poziomki, a legendy o piratach przyprawią niemal o zawrót głowy morskim zapachem. Małe damy na pewno zaciekawią zapachy kwiatowe. Konwalie, bez i róże cieszą się największym powodzeniem.

Użyte przez nas substancje są całkowicie bezpieczne i bardzo trwałe. Mamy wszystkie wymagane atesty, spełniamy wszelki konieczne wymogi. Do wyboru jest już ponad sto, wydanych w ten sposób, pozycji. Ilustracje przygotowali absolwenci uczelni artystycznych, którzy od lat ilustrują wydawnictwa. Bajecznie kolorowe obrazki połączone z zapachami sprawią, że dziecko trudno będzie odciągnąć od czytania.

Książeczki dostępne są w różnych formatach. Niektóre mają część do malowania i wycinanki.
Oferujemy też bardzo atrakcyjne prenumeraty. Każdą dziesiątą książkę otrzymacie gratis.
Dla starszych dzieci mamy przygotowane zapachowe książeczki w dwóch językach. Maluch na pewno bardzo szybko nauczą się podstawowych słówek i zwrotów.

ttools.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here