Szukasz pracy? Jesteś wykształcony, z dobrym fachem, doświadczeniem, zapałem i znajomością tematu? Szukasz pracy nieskutecznie i zbyt długo to trwa?

Gdzie popełniasz błąd? Może działasz zbyt chaotycznie, może trafiłeś w nieodpowiednie miejsca? Może nie umiesz dobrze się zaprezentować, może zbyt bardzo ci zależy przez co tracisz swój zapał i pewność w swoje umiejętności.
Wystarczy już stresów i biegania z CV.
Spróbuj podbić świat wirtualny. Niektórzy mawiają, że w nim dzieje się prawdziwe życie.
Coś w tym musi być i chyba rzeczywiście dzieje się w nim sporo.
Stwórz swój profesjonalny wizerunek. Masz do wyboru wiele portali społecznościowych, wiele możliwości samoprezentacji. Wykorzystaj je i zdobądź pracę swoich marzeń.

Ludzie przez sieć znajdują mieszkania, organizują urlopy , znajdują swoje miłości. Ty spróbuj pokazać siebie i poczekaj na swoją pracę. To ona znajdzie ciebie. Bo profesjonalne CV i twój portret zawodowy podany w sieci mogą zdziałać wiele, mogą trafić tam gdzie nie trafiłyby gdybyś biegał po mieście od świtu do nocy. Ogłoś siebie, zaprezentuj zawodowy profil i czekaj na oferty.

Trzeba umieć zareklamować swoje umiejętności w odpowiedni sposób. Wielu pracodawców liczy na oryginalność i innowacyjne podejście, możesz się tym wykazać od samego początku. Zbuduj swój wizerunek, niech będzie on przejrzysty i pozytywny. Niech będzie godny zaufania i profesjo lany. To oni mogą znaleźć ciebie. Podaj się im na tacy. Podaj się w sieci.

kapitalka.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here