Niedługo po okresie pierwszego podjęcia pracy zawodowej uzyskujemy zdolność kredytową, czyli możemy ubiegać się o pożyczenie pieniędzy z banku. Niesie to ze sobą wiele możliwości, ale często także stanowi zagrożenie dla naszego samopoczucia, wizerunku oraz stawia pod znakiem zapytania nasze bezpieczeństwo finansowe.
Wielu ludzi po wkroczeniu w dorosłość zachłystuje się nią i wypływającymi z tego faktu oczywistościami. Otwiera się przed nimi rynek pracy, dostęp do realnych funduszy i przyczynia niebagatelnie do wzrostu pragnień, mylonych niejednokrotnie z potrzebami. Nabieramy ochoty na przedmioty i rozrywkę, jeszcze do niedawna niedostępną, a potem, powodowani przyzwyczajeniami do wyciągania rąk po coraz to nowe i nowe, tracimy zdrowy rozsądek, kupując, korzystając z atrakcji życia i zadłużając się wysoko ponad stan i możliwość spłat zobowiązań. Idąc jeszcze dalej, korzystamy nawet z chwilówek bądź popadając w sidła parabanków, byleby tylko ratować domowy budżet, także szukamy ratunku u nich. Byleby tylko uzyskać nową pożyczkę, która pozwoli nam na nowo funkcjonować, bez troski o najbliższe jutro. Jednak nie tędy droga, a rozwiązanie w takich okolicznościach jest oczywiste i zazwyczaj tylko jedno:
W wypadku zadłużenia się w wielu placówkach bankowych, wyłącznie kredyt konsolidacyjny nazwa banku zaoferuje nam wyjście z sytuacji na odpowiednich do naszej sytuacji warunkach.
Atrakcyjność tego typu usługi polega przede wszystkim na tym, że zadłużenie, chociażby i boleśnie duże oraz rozbite na kilka placówek, przejmuje za naszą zgodą, już w chwili podpisania umowy, jeden podmiot. Nie będziemy już zastanawiali się kogo spłacać w pierwszej kolejności, a kogo można pominąć z braku w danym miesiącu dostatecznych środków. Wszystkie raty zostaną zastąpione jedną, rozciągniętą znacząco w czasie, a co najważniejsze, znacznie niższą w kwocie spłaty od wszystkich poprzednich, razem wziętych.

mcsk.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here