Bielizna sportowa dla kobiet kochających jogging

Wiele kobiet nie wyobraża sobie dnia bez porannego lub wieczornego joggingu. Wybierają się na niego w plener lub do klubu fitness, samotnie albo z partnerem czy koleżanką. We wszystkich tych sytuacjach powinny jednak zwrócić szczególną uwagę na jeden ważny element: odpowiednią bieliznę, dostosowaną do uprawianego sportu.

Dobrze podtrzymany biust

Wymagające sporty nie służą tej części ciała i mogą doprowadzić do opadnięcia biustu, zwłaszcza u pań, które mogą pochwalić się jego większym rozmiarem. Zazwyczaj nie jest on także pomocny podczas uprawiania sportu i wiele kobiet marzy o tym, by lepiej go “ujarzmić” przynajmniej na ten krótki odcinek dnia.

Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą projektanci sportowych biustonoszy, którzy przygotowują specjalnie wyprofilowane modele, służące przytrzymaniu biustu na jego miejscu. Dzięki nim nie podskakuje on, nie przeszkadza w trakcie biegu czy innych sportów, a przede wszystkim jest mniej narażony na wstrząsy. W efekcie nie tylko poprawia się komfort biegania, ale również wzrasta pewność, iż ta wyjątkowo kobieca część ciała nie dozna żadnych uszkodzeń.

Idealnym przykładem takiego modelu jest Shock Absorber Ultimate Run Bra, który został stworzony specjalnie dla miłośniczek codziennego, lekkiego joggingu, ale także dla tych, które marzą o przebiegnięciu maratonu lub intensywnym wyścigu. Doskonale podtrzymuje biust, absorbując ponad 70% wstrząsów, co jest gwarancją bezpieczeństwa i wygody.

Kobiece bokserki na upały i intensywne treningi

Bokserki zazwyczaj kojarzą się nam z męskimi sportami i wyglądem. Nie oznacza to jednak, że kobiety nie mogą po nie sięgnąć. Sklep RUNshop oferuje wszystkim paniom, które lubią niezwykły, a jednocześnie wygodny styl model Craft Pro Dry Nanoweight Boxer.

Te krótkie spodenki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o intensywnych treningach i bardzo wysokich temperaturach. Takie połączenie sprawia, że nawet najszczuplejsze dziewczęta zaczynają intensywnie się pocić, a wytwarzane przez nie ciepło może nie być przyjemnym odczuciem. Bokserki Nanoweight zapewniają jednak efekt chłodzenia, co przekłada się na lepsze odprowadzanie ciepła i wilgoci, a tym samym podnosi komfort i higienę podczas uprawiania sportu.

Legginsy i koszulka termoaktywna na zimne dni

Sezon upałów szybko się kończy i przychodzi wówczas pora na zmianę bokserek na coś dłuższego. W tym przypadku warto sięgnąć po pełen zestaw bielizny termoaktywnej, czyli legginsy i koszulkę. Dzięki nim każda partia ciała zostanie dobrze osłonięta przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. Jednocześnie zapewnią one komfort użytkowania dzięki elastycznym materiałom, z których są wykonane, a także pełną oddychalność. Świetnie nadadzą się na jesień i zimę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here