Colin McRae Rally 04 jest czwartą częścią rajdówek serii firmy Codemasters, nazwa gry pochodzi od znanego kierowcy Colina McRae. Czwarta część Colin McRae Rally, jest realistyczną i wciągająca grą rajdową, w której mamy zaszczyt zasiąść za sterami wielu pojazdów rajdowych. Gracz ma do wyboru kilka trybów rozgrywki, m.in. mistrzostwa, pojedyńczy rajd jak i tryb wielosobowy. W grze mamy do wyboru ponad 20 samochodów rajdowych z napędem na dwa i cztery koła. Nowy Colin został wyposażony w nowoczesny, trójwymiarowy silnik graficzny, który generuje niezwykle szczegółowy obraz w wysokiej rozdzielczości. Gra sprawia wrażenie, że wszystko dzieje się naprawdę, poruszająca się trawa, promieniujące słonce obija się na karoseri samochodu jak i zarówno na elementach otoczenia. Nasz samochód ulega zniszczeniu, brudzi się od kurzu, możemy go ulepszać, wybierać rodzaj opon czy też zmieniać ustawienia zawieszenia, skrzyni biegów czy też układu kierowniczego.

dnasoftware.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKomputery w domu
Następny artykułInformatyka dla medycyny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here