Program CrystalDiskMark 3.0.1b jest uznawany za benchmark małych rozmiarów, chociaż jego możliwości nie są już takie małe. Został przygotowany przede wszystkim do wykonywania pomiarów prędkości i ich porównywania z prawidłowymi. CrystalDiskMark 3.0.1b potrafi świetnie współpracować z wieloma wersjami systemu operacyjnego Windows. Ponadto, CrystalDiskMark 3.0.1b jest całkowicie darmowym programem, a dzięki temu każda osoba może skorzystać z jego możliwości. Generalnie, za pomocą CrystalDiskMark 3.0.1b możliwe jest wykonanie testów na wydajność twardych dysków w komputerze. Wszelkie porównania są wykonane na podstawie poszczególnych ich sekwencji, których wybór zachodzi całkowicie przypadkowo, dzięki czemu wszelkie wyniki są bardziej realne. Każdy użytkownik CrystalDiskMark 3.0.1b ma możliwość zastosowania powtórzeń wykonywania testów i określenia, które z nich mają w ogóle być powtarzane, a może się to odbywać od jednego do dziewięciu razy. Użytkownik może też określić rozmiar próbki danych w MB.

niezgrani.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here