IPhone na naszą kieszeń

Trudno obecnie wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego. To niewielkie urządzenie całkowicie zrewolucjonizowało system porozumiewania się. Wystarczy tylko złapać zasięg, mieć naładowaną baterię i właściwie możemy rozmawiać z każdym i wszędzie. Spora część obecnie dostępnych urządzeń to sprawnie działające minikomputery, dzięki którym można bez przeszkód pracować, czy też traktować je jako źródło rozrywki. Co chwila firmy wypuszczają coraz to nowsze modele smartfonów, ułatwiających nam życie w niebywały sposób.

1. Telefon od firmy Apple – dla tych, którzy cenią styl

2. Kup sobie iPhone’a Xr

3. A może tak iPhone 11 Pro?

Telefon od firmy Apple – dla tych, którzy cenią styl

Jednym z najpopularniejszych telefonów z wyższej półki są produkowane przez firmę Apple iPhone’y. Wiele osób je ma, wiele o nich marzy. Każda iphone premiera jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na rynku telefonii komórkowej. Po telefony ustawiają się długie kolejki, a ich posiadanie staje się wyznacznikiem pewnego statusu, czy też wręcz stylu życia. Porównanie generacji iPhonów to zadanie, które przekracza rozmiary tego tekstu, ale postaramy się pokazać tu przynajmniej dwa modele tego telefonu, które mogą stać się naszą własnością. Każdy z nich ma swoje zalety, każdy pomoże nam ułatwić nasze codzienne zadania. Dzięki przemyślanemu zakupowi będziemy mogli się stać właścicielami lub właścicielkami, np. iPhone’a Xr albo iPhona 11 Pro. To tylko dwa spośród całej rodziny telefonów, które ma nam do zaproponowania Apple. Wybór jest w naszych rękach.

Kup sobie iPhone’a Xr

Iphone Xr czarny to stylowy telefon, na który warto się skusić. Jego obecna cena w sklepie RTV Euro AGD wynosi niecałe trzy tysiące złotych. Co ważne – możemy ten telefon kupić za gotówkę, ale możemy też nabyć go w korzystnym systemie ratalnym zero procent, co oznacza że całość spłacamy w dziesięciu równych, nieoprocentowanych ratach. Przekątna wyświetlacza wynosi aż sześć i jedną dziesiątą cala. Aparat tylni dysponuje rozdzielczością dwunastu megapikseli, aparat przedni ma sześć megapikseli. Pamięć telefonu to aż 64 gigabajty, a ośmiordzeniowy procesor sprawia, że wszystkie aplikacje odpalają się błyskawicznie. Gry działają tak jak powinny, bez zbędnych opóźnień. Także bateria w tym Iphonie ma to do siebie, że zużywa o połowę mniej energii od poprzedniczki, a więc jedno ładowanie oznacza o wiele dłuższą pracę naszego telefonu. Telefon jest wykonany z aluminium używanego w przemyśle lotniczym, co czyni jego wagę wręcz znikomą – waży on zaledwie sto dziewięćdziesiąt cztery gramy. Szkło na ekranie jest jednym z najbardziej wytrzymałych propozycji, jakie pojawiły się kiedykolwiek w smartfonach. Wyświetlacz Liquid Retina HD wykonany w technice LCD oddaje bardzo realistycznie barwy oraz ich nasycenie, dzięki czemu obcowanie z nowym iPhonem staje się jeszcze przyjemniejsze. Telefon jest także wyposażony w system rozpoznawania twarzy, który pozwala na szybkie zalogowanie się. Ma także ochronę przed kurzem, pyłem oraz wodą, co czyni go bezpiecznym podczas użytkowania w ekstremalnych sytuacjach, więc, np. krótkotrwała kąpiel w wodzie na pewno mu nie zaszkodzi. Rewelacyjny system operacyjny iOS 12 zapewnia nam bezpieczeństwo podczas pobierania aplikacji oraz podczas zwyczajowego surfowania po Internecie. IPhone Xr ładuje się bezprzewodowo, czyli nie musimy pamiętać o kablu, co jest dużym udogodnieniem. Jest także wyposażony w technologię Apple Pay dzięki czemu bez trudu zapłacimy nim w sklepie stacjonarnym, czy też w sieci.

A może tak iPhone 11 Pro?

Równie dobrym wyborem może się okazać iphone 11 pro czarny, który także bez trudu nabędziemy w RTV Euro AGD. Jego cena jest jednak zdecydowanie wyższa i wynosi nieco ponad cztery tysiące złotych. Ma on nieco mniejszy ekran o przekątnej 5,8 cala. Telefon posiada potrójny aparat o rozdzielczości dwunastu megapikseli, który umożliwia robienie zdjęć w trybie nocnym. Ma także teleobiektyw oraz obiektyw ultraszerokokątny. Można nim także nagrywać wideo w rozdzielczości 4K. Aparat dysponuje także udogodnieniem Quick Take, które umożliwia szybkie przejście z trybu zdjęć do wideofilmowania. Z kolei opcja Smart HDR pozwala na automatyczne poprawianie jakości zdjęć. Rozdzielczość ekranu jest nieco większa niż w modelu Xr, co gwarantuje lepszy obraz. Wyświetlacz LCD jest wykonany w technologii Super Retina XDR. Procesor posiada osiem rdzeni, co z kolei gwarantuje odpowiednią szybkość działania wszelkich aplikacji oraz naszych ulubionych gier. Posiada on sześćdziesiąt cztery gigabajty pamięci, ale można też nabyć model tego iPhona, który dysponuje aż 512 gigabajtami pamięci – jest on oczywiście dużo droższy. Bateria zamontowana w iPhone 11 Pro działa aż o cztery godziny dłużej niż w modelu Xr, co jest kolejnym argumentem wartym wzięcia pod uwagę przy potencjalnych zakupach. Posiada on także system operacyjny wyższej generacji, czyli iOS 13. Wytrzymała obudowa oraz opcja szybkiego ładowania, w tym także bezprzewodowego, uzupełniają jego całościowy obraz. To, jaki iPhone wyląduje ostatecznie w naszej kieszeni, wymaga więc solidnego namysłu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here