Najlepiej byłoby znać się na grach i jeszcze w nie grać, bo wtedy mamy wspólne tematy i zawsze można będzie się porozumieć z chłopakiem, który nas interesuje. Niestety nie zawsze my dziewczyny się czymś takim interesujemy, dlatego lepiej być ostrożnym. Chłopaki wiedzą, że dziewczyny grami się interesują sporadycznie, dlatego trzeba będzie znaleźć inne tematy. Nie ma nic gorszego jak próbować tematyki, na której się nie znamy i można się przez to jedynie ośmieszyć.

Czy tego chcemy? Na pewno nie, dlatego szukajmy czegoś innego. Wtedy uzyskamy o wiele lepsze efekty. Gorzej, jeśli nie mamy praktycznie żadnych wspólnych zainteresowań to oznacza poważne problemy. O ile na początku rozmowa może być o niczym czy nawet o pogodzie to później byłoby dobrze przejść na konkretne tematy. Jeśli się tego nie zrobi to rozmówca szybko się nami znudzi i nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Jeśli nie wiemy, czym interesuje się chłopak to trzeba będzie dowiedzieć się tego. Jeśli rozmawiamy przez Internet to można zapytać, jakie ma zainteresowania i będzie o wiele łatwiej się tutaj dopasować. W przypadku rozmowy w cztery oczy lepiej być przygotowaną nieco wcześniej. Możemy przecież dowiedzieć się od koleżanek czy od jego kolegów, czym się interesuje. Sposobów jest naprawdę bardzo dużo. Dzisiaj jest Facebook gdzie można będzie zobaczyć, czym konkretnie się interesuje.
Tematów jest naprawdę bardzo dużo, dlatego na pewno uda nam się wreszcie znaleźć coś, czym druga strona może być zainteresowana. Nie stresujmy się przy takiej rozmowę, bo przecież można zaprzepaścić taką rozmowę.

Rozpoczynamy rozmowę z chłopakiem

Najgorzej rozmawia się z kimś, kogo się nie zna. Wtedy trudno jest ocenić jego zainteresowania, dlatego rozmawiamy o sprawach bieżących. Jeśli stoimy na przystanku autobusowym to pytamy, kiedy przyjdzie autobus. Jeśli to impreza u znajomych to można zapytać, kim jest dla naszego kolegi czy koleżanki. Tematyka nie może być taka żeby drugą stronę w jakiś sposób krępowała. Nie chcemy przecież speszyć drugiej strony tylko chcemy ją poznać.

Nie nastawiamy się na każdą rozmowę z chłopakiem jak na znalezienie miłości swojego życia. Takich rozmów przeprowadzimy w swoim życiu mnóstwo. Mało, która będzie się kończyła sukcesem. Trzeba mieć tego świadomość, a wtedy po kolejnej nieudanej rozmowie będziemy próbowały dalej. Nadejdzie wreszcie taki dzień, że znajdziemy takiego chłopaka, który nam pod każdym względem odpowiada. Jeśli nie będzie to dzisiaj to może jutro, a może za dziesięć lat? Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here