Coraz więcej osób staje się pracoholikami. Teoretycznie może się wydawać, że chyba nie ma nic złego w tym, że ktoś jest pracowity. Wydawać by się mogło, że dużo gorsze nałogi to alkoholizm czy problemy z narkotykami. Pracoholizm też jest jednak bardzo groźny. Taka osoba nie wie, jak spędzać czas wolny i co to jest udana rozrywka. Niestety pracoholicy praktycznie cały czas myślą tylko i wyłącznie o pracy. Nawet na urlopie planują kolejne czynności, które wykonują w pierwszym dniu po powrocie. Na pewno pracoholizm to nałóg, który też trzeba leczyć. Osoba, która podchodzi bowiem normalnie do swoich obowiązków potrafi też odpowiednio skutecznie spędzić czas wolny. To też jest ważne, ponieważ człowiek nie może tylko i wyłącznie pracować. W końcu rozrywka też jest ważna. Tylko wtedy człowiek może być w pełni szczęśliwy. Trzeba sobie wszystko odpowiednio wypośrodkować. Nie można ani przesadzać z pracą, ani kompletnie nic nie robić. Trzeba zatem znaleźć złoty środek, który będzie odpowiedzią na wszystkie tego typu kłopoty.

kwiatyiprezenty.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKsiążka
Następny artykułCzynniki kształtujące czas wolny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here