Stroje sportowe z nadrukiem - na co zwrócić uwagę przy wyborze

Stroje sportowe członków drużyn piłkarskich to nie tylko ubrania. To istotny kawałek powierzchni, na której można umieścić logo drużyny, numery, nazwiska, a także informacje o sponsorze lub różnego rodzaju hasła. Warto zadbać o wysoką jakość materiału oraz nadruku – tak, aby piłkarze mogli swobodnie poruszać się po boisku i korzystać z przygotowanych strojów sportowych przez długi czas.

Grunt to odpowiedni materiał

Nie jest nowością, że stroje sportowe powinny wyróżniać się odpowiednimi właściwościami. Lekkość i przewiewność, odprowadzanie wilgoci, termoregulacja, wytrzymałość – to cechy, które posiada tkanina poliestrowa. Mimo że nie jest ona naturalna, doskonale pełni funkcje idealnej odzieży sportowej. Nawet bardzo duży wysiłek, który czeka gracza na boisku, nie powinien utrudniać mu działania przez przemoczoną odzież i wynikający z tego dyskomfort. Co ważne – poliester szybko wysycha, więc szybko można go odświeżyć i wysuszyć.

Nadruk sublimacyjny, który przetrwa trudne warunki

Drugą kwestią jest dobranie odpowiedniej techniki nadruku. Jeśli chcemy długo korzystać z zaprojektowanych strojów sportowych – a na pewno chcemy – postawmy na dużą trwałość i jakość. Druk sublimacyjny pozwala na przeniknięcie barwnika do wnętrza materiału. W tym przypadku – poliestru, który świetnie się do tego nadaje. Trwałe połączenie tych dwóch elementów skutkuje wysoką jakością grafik i napisów, które będą cieszyć oko przez wiele rozgrywek. Odzież z nadrukiem sublimacyjnym można prać, jest też odporna na ścieranie oraz wymagające warunki atmosferyczne. Sprawdzi się zarówno w czasie meczy na hali, jak i na świeżym powietrzu.

Skorzystaj z oferty MW Sport

Szukając wykonawcy dobrej jakości strojów sportowych z nadrukami, warto zwrócić się do firmy o ugruntowanej pozycji. MW Sport działa już od 2000 roku, stale wprowadzając nowe technologie i oryginalne wzornictwo. Z ofertą można zapoznać się na stronie: http://mw-sport.pl/. Firma proponuje odzież dla sportowców zajmujących się większością gier zespołowych, jak np. piłka nożna czy siatkówka, ale również dla kolarzy i innych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here