Płaszcze z futerkiem

Płaszcze z futerkiem są niezwykle modnym elementem ubioru okresu zimowego od kilku sezonów – wiele rzeczy się zmienia, ale futerko wydaje się pozostawać czynnikiem wspólnym damskiego stylu, a wręcz jego klasyką. Wiele kobiet ma w swojej garderobie już jeden z nich, a jeśli nie, właśnie planuje go zakupić. Można je dostać w wielu przeróżnych typach – jako płaszcz jesienny, zimowy, dopasowany, albo oversize. Jednak oprócz tego wyboru, są też inne powody, aby wybrać akurat futerkowy ubiór.

Dlaczego akurat płaszcz z futerkiem?

Jednym z najważniejszych powodów jest oczywiście ich niezwykle dobra ochrona przed zimnem i mroźnymi wiatrami, a wszystko to dostarczają przez dokładnie zasłanianie pleców, jak i okolic bioder. Również szyja nie pozostaje w nich odsłonięta, gdyż można je zapiąć wysoko i nałożyć na siebie kaptur pokryty od środka futerkiem, który da przytulne poczucie ciepła i ochrony, a przede wszystkim izolację przed niekorzystnymi warunkami meteorologicznymi – nadaje się więc świetnie na śnieżne i wietrzne dni. Z nim nie musimy martwić się o przemoczenie podczas długiego oczekiwania na autobus bądź tramwaj.

Oczywiście nie każdy lubi płaszcze ze względu na ich długość – czasem można poczuć, że krępują ruchy. Dla kobiet, które preferują styl sportowy i elastyczny, doskonałym wyborem będą kurtki z futerkiem, które choć krótsze, wciąż zapewnią pełnię komfortowego ciepła. Bardzo łatwo je połączyć z innymi luźnymi, casualowymi ubraniami, co na pewno spodoba się wielu osobom.

Futro naturalne czy syntetyczne?

To pytanie dręczy wiele kobiet i nie bez powodu. Jest bardzo wielu zwolenników po obu stronach tego konfliktu, ale ostatnie lata pokazują, że kupujące preferują zdecydowanie ekologiczne, syntetyczne futerko, a producenci idą za głosem klientów. Tak więc najczęściej znajdziemy na półkach futra sztuczne.

Płaszcze jednak, niezależnie od pochodzenia futerka, muszą zostać wykonane z należytą dbałością o szczegóły – tak jak wykonuje to firma Arioso (https://arioso.pl/k20-kurtki-i-plaszcze). Sprzedaje ona świetnej jakości elementy damskiego ubiory, a szczególną uwagę mogą przykuć właśnie tanie, a modne i funkcjonalne płaszcze oraz kurtki z futerkiem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here