Tematów na rozmowę jest naprawdę bardzo dużo. Jeśli znajdziemy osobę, która ma podobne zainteresowania, co my to można rozmawiać godzinami. Może to być nasz kolega, z którym będziemy rozmawiać o sporcie. Wśród chłopaków nadal króluje piłka nożna, dlatego ten temat jest bardzo często poruszany. Można również rozmawiać o innych dyscyplinach sportu. Nie zawsze musimy się zgadzać, że ten klub jest najlepszy, możemy wymieniać się poglądami.

Właśnie w ten sposób zdobywa się bardzo przydatną wiedzę i doświadczenie. Dziewczyny będą ze sobą rozmawiać o kosmetykach, o ubraniach czy o komedii romantycznej, która właśnie jest w kinie. Oczywiście jedna jak i druga płeć będzie rozmawiać również o sobie. Zainteresowanie chłopaków dziewczynami i dziewczyny chłopakami jest duże, dlatego ten temat ma również bardzo duże wzięcie. Jeśli spotyka się dziewczyna z chłopakiem to zmienia się automatycznie tematyka.

Teraz trzeba będzie znaleźć coś, czym obie strony są zainteresowane. Jeśli się tego nie znajdzie to jedna ze stron zawsze będzie zanudzana opowieściami, a tego trzeba starać się uniknąć. Nie pozostaje nam nic innego jak dopasować sobie uniwersalne tematy, które będą pasowały do okazji. Jeśli już skończą nam się tematy to zawsze można porozmawiać o pogodzie. To temat, który wszyscy Polacy kochają i to bez względu na wiek. Można porozmawiać o tym w każdej sytuacji i o każdej porze. Jakby nie patrzeć jest to jakieś wyjście z sytuacji.

Rozmowy dorosłych

Jeśli chodzi o osoby dorosłe to numerem jeden w Polsce jest zawsze polityka. Spierania się, kto ma racje, a kto nie. To norma nie tylko na przystanku autobusowym czy w kolejce w sklepie, ale również na imprezach rodzinnych. Kolejny temat, który króluje to narzekanie na pogodę. Jeśli zima jest za ciepła to jest źle, ale jeśli jest latem za gorąco to również jest źle. Zasadniczo bez względu na to, jaka jest podoba się to nie czujemy się dobrze. Musimy mieć coś, na co można narzekać, bo wtedy czujemy się spełnieni.

Oczywiście lubimy również obgadywać wszystkich innych dookoła. Mamy nadzieje, że nikt nas nie obgaduje, co oczywiście nie jest prawdą, bo to zawsze do nas wraca. Interesujemy się tym, co robił sąsiad i gdzie był wczoraj. Plotki to jest to, czego nigdy nam nie brakuje i zawsze znajdziemy kogoś, kto będzie chciał z nami na taki temat podyskutować. Zawsze dla osób dorosłych znajdzie się taki temat, jaki będzie najlepszy. Czy nam to będzie odpowiadało? Nie zawsze, ale posłuchać zawsze można i wtedy odejdziemy w swoją stronę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here