Torebka na wiosnę pomieści najważniejsze rzeczy
fot. Pixabay.com

Wiosna już tuż, tuż. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet właśnie rozpoczyna odświeżanie garderoby. Jeśli i Ty do nich należysz, nie zapomnij uzupełnić swojej stylizacji o modną w tym sezonie torebkę. Jak więc wybrać najmodniejszą? 

Przeczytaj też: https://www.dailyvibes.pl/modne-torebki-wiosna-2021/

Czym kierować się przy wyborze torebki tej wiosny?

Torebka to modny dodatek. Jej rolą jest również idealne wykończenie naszej stylizacji oraz dodanie jej klasy. Poza tym to również praktyczna rzecz, bez której nie wyobrażamy sobie swojego wyjścia z domu. Po jaką więc torebkę sięgnąć w tym sezonie wiosennym? Jedno musimy przyznać na samym początku  – jeden model nie wystarczy. Te w formacie XXL z pewnością będą dominować. Wykonane ze skóry i w różnych kolorach, wyglądają stylowo, zapewniają komfort noszenia i pomieszczą wszystko, co chcemy mieć aktualnie przy sobie. Jeśli wybierzemy czarną, szarą lub beżową torbę w rozmiarze XXL z łatwością dopasujemy ją do większości naszych stylizacji, głównie tych casualowych.

W tym sezonie kosze piknikowe oraz torebki ze słomki lub wikliny to również absolutne must have w naszych szafach. Przydadzą się już wiosną na pierwsze wyjścia do miasta lub leśne pikniki, a latem sprawdzą się idealnie na plaży.

Wiosenne trendy – daj się zaskoczyć

Czy wiecie, że ta wiosna będzie inspirowana wędkarskim stylem. Nic więc dziwnego, że nie ominie to także torebek. Będą one przypominać rybackie sieci i doskonale wpisywać się w wiosenno-letni klimat. Z pewnością nadadzą naszym stylizacjom lekkości i zwiewności. Te wykonane ręcznie będą bardzo oryginalne i będą pięknie prezentować się na naszym ramieniu. Projektanci planują też z torebek uczynić element biżuterii. Zawieszone na srebrnym lub złotym łańcuszku, mają swobodnie zwisać na naszej szyi.

Ponadto dalej tryumf będzie święcił styl retro. Od jakiegoś już czasu jest niezwykle modny i nic w tej sprawie nie zmieni się wraz z nadchodzącą wiosną. Pamiętaj o tym, że im starzej wygląda torebka, tym lepiej dla nas. Na znaczeniu i roli nie stracą jednak klasyczne torebki – takie jak listonoszki czy pouch bagi. Warto więc uważnie rozglądać się za tym, co pasuje do nas najbardziej. Projektanci wychodzą nam na przeciw nawet wtedy, gdy nie możemy zdecydować się na jeden model. Jeśli tak jest w naszym przypadku, w tym sezonie możecie nosić dwie torebki jednocześnie!

Zobacz też: http://www.rodzicdziala.pl/stylizacje-na-lato-sprawdz-co-wybrac-dla-siebie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here