systemy do okien i drzwi

Zarówno systemy plastikowe, jak i aluminiowe cieszą się rosnącą popularnością ze względu na cenne właściwości, dobre parametry techniczne, funkcjonalność, cenę oraz estetykę. Poniżej prezentujemy wybrane z nich – zobacz, jaki profil okienny i drzwiowy będzie najlepszy do Twojego domu czy biura.

System i profil okienny PVC

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, jaki producent profili plastikowych PCV spełni Twoje wymagania. Na przykład w ofercie marki Deceunick są m.in. systemy – Eforte (propozycja z półki Premium, wyznacza nowe standardy dla stolarki okiennej), Elegant (oparty na prostych liniach, gwarantujący świetną izolację, nagradzany za design, spodoba się miłośnikom minimalizmu), a także Arcade (dobre parametry i wspaniała estetyka, świetny stosunek ceny do jakości) oraz Prestige (system profili okiennych wysokiej klasy, wyróżnia go wysoka funkcjonalność oraz nowoczesny design).

Aluminium coraz popularniejszym wyborem

Aluminium jako materiał do produkcji systemów okiennych i drzwiowych zyskuje z sezonu na sezon coraz większą popularność. To popularna alternatywa dla wyrobów z PCV albo konstrukcji drewnianych. Systemy aluminiowe drzwiowe i okienne posłużą przez wiele lat i będą też bardzo dobrą inwestycją. Duży wybór systemów aluminiowych okiennych i drzwiowych sprawia, że każdy znajdzie produkty stolarki aluminiowej odpowiadające na konkretne potrzeby. Są droższe niż wyroby z PVC, ale mają bardzo dobre parametry i zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Systemy drzwiowe i okienne aluminiowe

Deceunick to ceniony producent profili plastikowych PCV, ale oferta firmy jest znacznie szersza – marka stawia także na nowoczesne systemy aluminiowe. Można je zastosować w różnych budynkach, domach czy biurach, w zależności od wymagań, potrzeb i funkcjonalności.

Systemy aluminiowe to popularna alternatywa dla systemów plastikowych i drewnianych. Ich głównymi plusami jest wysoka trwałość i wytrzymałość – nie grożą im odkształcenia, bez problemu zachowują swoje parametry przez długi czas. Wyróżniają się też dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, uwagę zwraca również ich izolacyjność cieplna oraz dźwiękoszczelność.

Wybrane aluminiowe systemy drzwiowe Deceunick

Systemy drzwiowe Decalu 88 Doors. Nowoczesne systemy drzwiowe Decalu 88 Doors można wykonać w technice drzwi panelowych lub wypełnić je szkleniem. Co więcej, są dobrze zabezpieczone przed powstawaniem mostków termicznych.

Decalu 163 Slide. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne pozwolą na dobre doświetlenie wnętrz i wysoki komfort użytkowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here