Oglądając wieczorne wiadomości często zastanawiamy się – tyle zła dzieje się w obecnym świecie, tyle ataków terrorystycznych zdarza się w najróżniejszych zakątkach świata, a jednak są na tyle odważni ludzie, że jednak wycieczki zagraniczne nie przeżywają załamania gospodarczego. Ataków terrorystycznych niestety nie można najczęściej w żaden sposób przewidzieć, są one najczęściej trzymane w wielkiej tajemnicy do samego końca a potem przychodzi etap zastanawiania się kto za owym atakiem stoi. Jednakże jak już wspomniałam, wycieczki zagraniczne są nadal bardzo częstą formą wakacyjnego i urlopowego wypoczynku dla ludzi niemalże w każdym przedziale wiekowym. Owszem, są miejsca, gdzie turystyka spadła, ludzie starają się (choć przez pewien czas) nie podróżować do miejsc, gdzie miały miejsce szczególnie okrutne ataki. Osłabło zainteresowanie Turcją, Tunezją, wcześniej kryzys przechodzić zaczął Egipt. Jednakże nikt nie widzi większego zagrożenia wyjeżdżając do Włoch, Grecji czy Hiszpanii. I do póki w kolejnym miejscu nic się nie wydarzy to te kierunki będą najpopularniejsze. Nie możemy jednak dać się zwariować, wystarczy jedynie dobrze przemyśleć cel swoich podróży i ich konsekwencje.

www.bursztynia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here