Strefy erogenne mężczyzn znajdują się na całym ciele, a nie tylko jak wielu uważa w okolicach przyrodzenia. Zaczynając od górnej części bardzo wrażliwą strefą są uszy – czyli ich przygryzanie i ssanie. Następnie usta i szyja lub kark. Delikatne pieszczoty potrafią sprawić niewyobrażalną przyjemność. Dosyć mocno unerwiony język może sprawić, że mężczyzna się rozpłynie, szczególnie w połączeniu z dotykiem na klatce piersiowej lub sutkach. Oczywistym miejscem są genitalia, dzięki którym osiągniemy w najszybszym tempie oczekiwany efekt, jednak niektórzy odważni mogą spróbować pieszczot stóp. Zdarzają się mężczyźni, którym sprawia to doskonałą rozkosz.
Niemęski problem – grzybica penisa jest dosyć powszechnym schorzeniem drożdżakowym wywoływanym przez grzyby z gatunku Candida. Kandydoza u mężczyzn rozwija się w okolicach żołędzi i napletka, a pierwsze symptomy choroby ujawniają się w efekcie nadmiernego namnożenia się grzybów w organizmie. Główne objawy to zmiany rumieniowe i pęcherzyki. Po rozpoznaniu tych zmian należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza. W leczeniu stosuje się leki podawane miejscowo lub doustnie.
Zatrucie alkoholowe to nie kac! Jest to znacznie bardziej poważny stan mogący nawet prowadzić do śmierci. Przyczyną może być zarówno alkohol etylowy, jak i metylowy. Objawem pierwszego stopnia jest zapach alkoholu z ust, nadpobudliwość ruchowa, problemy z mówieniem, zaburzenia równowagi a także dziwne zachowanie. Dalszym etapem jest senność, osłabienie i przyspieszona akcja serca. Kolejne etapy są już całkowitym zamroczeniem i utratą świadomości mogącą skutkować hipotermią, problemami z oddychaniem i zamartwicą.

juniorhandling.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here