Budowanie potężnej firmy technologicznej nie jest zadaniem prostym ani przyjemnym, ale coraz więcej przedsiębiorców próbuje pójść właśnie tą drogą. Trudno jest ogarnąć wszystkie niuanse na tym rynku a tym bardziej trudno jest osiągnąć sukces opierając się na wiedzy wyniesionej z innych dziedzin. W profesjonalnych księgarniach nie brakuje materiałów i akademickich opracowań na temat zarządzania spółkami, budowania własnego przedsiębiorstwa od podstaw. Ale z całą stanowczością trzeba stwierdzić, że podczas pisania większości z tych pozycji przemysł informatyczny był w powijakach i nawet aktualny stan rozwoju niektórych globalnych firm komputerowych uznać można za przejściowy etap dążenia do jeszcze wyższego poziomu. Dlatego odwoływanie się do archaicznych informacji ekonomicznych przy zarządzania tak nowatorskim przedsiębiorstwem jest błędem. Warto jest więc przede wszystkim samodzielnie odnaleźć się w tej rzeczywistości, jaką jest bardzo specyficzny rynek informatyczny o zasięgu globalnym.

badgersnest.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here