Jak wiadomo każdy kto ma w domu Internet nie wyobraża sobie dnia bez sprawdzenia poczty czy też innych ważnych wiadomości. Jednak w obecnych czasach zasiadając przed komputerem spędzamy wiele godzin tak naprawdę nie robiąc nic pożytecznego. Przeglądamy cały czas różne strony, które tak naprawdę nas nie interesuje. Dlatego wiele osób zaczyna od nowa przypominać sobie po co nam jest Internet. Jeszcze niedawno uważano, że jest to skarbnica łatwo dostępnej wiedzy. Poprzez wpisanie jednego hasła w zaciszu domowym dostajemy pełno ważnych i potrzebnych nam informacji. Jednak obecnie jak podkreśla wiele osób Internet to zbiór bzdur, które tak naprawdę do niczego nie są nam potrzebne a, które tylko zabierają nam wolny czas. Wielu z nas zauważa także, że coraz rzadziej szybko można wyszukać potrzebne informacje. Wpisując potrzebną wiadomość na samym początku dostajemy zbiór czasami w ogóle nieistotnych rzeczy i dopiero po przejrzeniu wielu stron internetowych natrafiamy na to co tak naprawdę potrzebujemy. Dla wielu z nas jest to bardzo irytujące i powoduje to iż pewna grupa ludzi zaczyna znowu sięgać po ksiązki czy po inne podobne podręczniki. Oczywiście jest to bardzo dobre zjawisko. Jednak trzeba też zastanowić się jak daleko można posunąć się w Internecie w ramach umieszczania rzeczny małoważnych.

satland.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here