Biuro Detektywistyczne „Agent” wprowadziło nową, cieszącą się ogromnym powodzeniem usługę – „tester wierności”.
Usługa ta zdobyła ogromną popularność w całej Europie dlatego też postanowiliśmy wdrożyć to rozwiązanie w naszym kraju.
Jeżeli masz podejrzenia, że Twój partner należy do osób dość liberalnie podchodzących do wierności, a dla Ciebie w związku to podstawa. Koleżanki wkoło informują Cię o jego flirtach, a Ty koniecznie chcesz sprawdzić czy są one wyłącznie niezobowiązującą grą towarzyską. Zrobimy to dla Ciebie. Nasze, specjalnie przeszkolone, agentki nawiążą kontakt i sprawdzą używając swojego wdzięku osobistego i urody czy partner Twój jest osobą wierną, czy też chętnie wdaje się w romanse. Metoda z pewnością budzi kontrowersje, ale warto w nią zainwestować, by mieć pewność. Szczególnie w obliczu zbliżającego się ślubu, kiedy wątpliwości nie dają Ci spokojnie spać.
Gwarantujemy pełną dyskrecję. O naszej akcji nie dowie się nikt postronny. Co więcej może ją odwołać w każdym etapie, pokrywając tylko koszty, które ponieśliśmy do tego czasu. Jedyny co musisz zrobić to przyjść do nas i udzielić kilku kluczowych informacji.
Nasze usługi oferujemy również chcącym sprawdzić wierność swoich partnerek panom. Co prawda oni zgłaszają się póki co rzadziej ale nie świadczy to o tym, że panie są mniej skłonne do romansów, a raczej o tym, że panowie obdarzają swoje partnerki większym zaufaniem.
Nasze biuro położone jest na osiedlu, w jego strzeżonej części, zatem miejsce gwarantuje pełną dyskrecję.

www.bankowe.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here